Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden tüm leonlar aynı renk?

doğuş oto sağolsun :) kendi keyiflerine göre getiriyolar araçları bence aralarında geçen konuşma budur; "mavi mi? boşver siyah, beyaz, gri, kırmızı çok satılıyor onlardan gönderin" :D

nerdeyse ana renkler sık gelenlerin hepsi de ana renk naapsınlar.. :)

arkadaşlar renk tamam güzelde mesela beyaz renginden çok memnunum ama toledoyu yıkattımmı o metalik mavinin parlaması yokmu içiden metalik ve güzel bir renk leon almadığım için pişmanlık duygusu geçiyor :( e biz toledoyu alırkende seat az satıyordu o zamanda renk fiyat farkı vardı ama o zamanlar bu renkler vardı.

ben daha çok insnaların bu renklere yöneldiklerini düşünüyrum :)

arkadaşlar renk tamam güzelde mesela beyaz renginden çok memnunum ama toledoyu yıkattımmı o metalik mavinin parlaması yokmu içiden metalik ve güzel bir renk leon almadığım için pişmanlık duygusu geçiyor :( e biz toledoyu alırkende seat az satıyordu o zamanda renk fiyat farkı vardı ama o zamanlar bu renkler vardı.

ben daha çok insnaların bu renklere yöneldiklerini düşünüyrum :)

kardeşim o zaman metalik falan alman gerekirdi ama biliyosun.. :)
velakin Cadillac'ta var mesela metalik beyaz hafif kemik gibi cayır cayır parlar onlar.. :)

yiğit tsi ilanlarına bakıyordum metalik olanlar sadece siyah. siyahıda arabalara yakıştıran birisi değilim.

hep mavi ıstemısımdır ama elımde 2 secenek vardı beyaz ve kırmızı bende kırmızı sectım...
leona cırtlak renkler gıdıyor sıyahta sankı aracın detaylarını olduruyor...

Geri
Üst Alt