Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne kadar eder?

kardeşim 2000 leonu sattın 2001 toledo alıyosun... aynı kasa aynı donanım aynı motor ne anladık bu işten... tek farkı sedan olması.. bence acele etme ve bekle piyasa bu kadar tavan yapmışken araç almak mantıklı değil... yat pusuya 2003-2004 bulursan o zaman çökersin en azından 16v ve donanım artısı olur paşa paşa binersin..

levent doğru söylüyor..

yalnız temiz araba için bekle..son yıllarda fiyat düşüşü diye birşey görmedim ben..yaz sonunu bekle,bayramı bekle, yıl sonunu bekle..bunlar boşuna..düşmüyor işte:)

bu arada benim arabama sulanmaktan vazgeç artık :p hadi sana hayırlı pusular :eek:

onur gene boş beleş işlerle uğraşmaya başlamışsın
madem 2001 toledo alacaktın leonu neden gözden çıkardın ? 16v oldugu zaman araba uçuyormu sanıyorsun ?
bahsettiğin arabanın ederi 17.500 bilemedın 18.000 lira daha fazlası mümkün değil etmez
20.000 üzerine ben sana 2004 bulurum napıyorsunuz şaşırmayın !!

şuan piyasa çok yüksek 15lik arabalar 17-18 liraya cirit atıyor internette bekle biraz eğer toledo alacaksan da bu 2001 olmasın

tamm mevlut abı ztn araba bakmaktan sogudm artık:) sene sonuna kadar bekleyecem tabanvay a devam:) abı benm arabamı satmamın nedenı tavanda gunes yanıgı barız sekılde olusması ufak tefek masraflarının yanında bask-balata degısmesı gerektıgınden sattım

Geri
Üst Alt