Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon yardım...

ben iphoneye yükledim igo diye bir navigasyon programı artık yolları uzatmadan direk adrese teslim gidicem :D

mesut cok ıyı yol bılır al arabya koy on cama heryere 2 saat sonra gıt.

yoluna göre değişir şeker bazı yollar 2 saattende fazla sürer :D

mesut cok ıyı yol bılır al arabya koy on cama heryere 2 saat sonra gıt.

AHAHAH koptum :))

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:35 ----------

Arkadaşar garmin 255W nüvi alırsam amerikadan Türkiye haritası için https://secure.baytekin.com.tr/product.php?HaW4Q9uMzfE5 bunu mu satın almak zorundayım acaba ? 99 dolar+kdv diyor ? Bu aldığım en güncel sürümümü olucak Türkiye haritasının ? ve yıllık güncelleştirme haklarından yararlanabilecekmiyim ? baytekinin web sitesinden baktım navcity güncelleştirmesi var ancak benim cihaz yurtdışından gelecek sonuçta cihazın seri no'sunu kabul edermi güncelleştirme yaparken.
-Birde Amerika haritasını nasıl silerim alsam sonuçta yer kaplar..
Son olarak kargoyla eve cd mi yolluyorlar ve kendim mi kuruyorum acaba ? Kusura bakmayın navigasyonlar hakkında pek bilgi sahibi değilim.. Saolun aydınlattığınız için..

Ya Dinç kusura bakmazsan bende araya bir soru sıkıştırayım başka bir başlıkla siteyi doldurmayayım dedim. Navitec navigasyon almaya karar verdik lakin firma yetkilisinin söylediğine göre bir sene boyunca verilen harita yüklemesi ile idare edebiliyor muşuz ancak güncellemeler için yeniden para ödemek gerekiyormuş . Doğru mudur ?

güncel. bilgisi olan varmıdır ?

navi dedin mi ben hallederim :) her türlü cihaza her türlü navigasyon programı ve haritaları mevcuttur arkadaslar :D

navi dedin mi ben hallederim :) her türlü cihaza her türlü navigasyon programı ve haritaları mevcuttur arkadaslar :D
yani ne diyorsun Kıvanç alalım mı halleder miyiz sıkıntı olmaz mı, ondan sonra seneye abi bulunmuyor demezsin değil mi ?

abicim yüklenir ama garmin çok sorun çıkarıyor.. tom tom da hiç sorun yaşamadan birden fazla navi programı yüklediğim olmuştur.. siz alın hallederiz diyorum ben :D

Geri
Üst Alt