Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon yardım...

hayır canım malesef yok türkiye haritası yüklü.. bana almanyadan gelmişti garmin harita olmadığı için kullanamadım, harita lisans fiyatlarına baktım burda harita yüklü cihazla aynı paraya satıyo herifler sadece haritayı.. o yüzden hiçbir esprisi yok dışardan cihaz getirtmenin.. ama belki sistem deişmiştir sen harita fiyatlarına bi bak netten navtürk mü neydi harita
Valla kanka baktım navtürke falan garmin tomtom fln anlaşmalı değil galiba anlayamadım tam siteyi de. Webtede araştırıyorum soruma tam cevap alamadım bi türlü. Benim istediğim Americadan tomtom yada garmin cihazı alsın bana 150-200 dolara, kendi cebimdende 100-150 TL veririm lisans misans olayları için ama nasıl nerden yapılıyo bu lisans, harita yükleme olayı fln bilmiorm..

Dinç ne oldu olm yollarımı ezberleyemedin :) istanbullu adam nav kullanırmı hiç:D

Dinç ne oldu olm yollarımı ezberleyemedin :) istanbullu adam nav kullanırmı hiç:D

Noolur nolmaz kanka :) ne istersin dedi americadan düşündüm düşündüm aklıma bşey gelmedi. Sonra dedim navigasyon olabilir aslında noolur nolmaz bi gün lazım olur die istemeyi düşünüorum :p

bende yanlış yönelendirmek istemem ve nasıl daha karlı olur bilemem ama , babam bulgaristandan almanyaya arabayla giderken kapı da almanya için olan haritanın cd sini alıp takmıştı.fakat external cihazlarda bu yapılabilir mi bilmiyorum

Kanka yerinde olsam diesel nike falan 10 tane ayakkabı isterim orda cok ucuz ben surekli ayakkabı isterdim abimden ordayken ha bide ps3 oyunu:D

hayır canım malesef yok türkiye haritası yüklü.. bana almanyadan gelmişti garmin harita olmadığı için kullanamadım, harita lisans fiyatlarına baktım burda harita yüklü cihazla aynı paraya satıyo herifler sadece haritayı.. o yüzden hiçbir esprisi yok dışardan cihaz getirtmenin.. ama belki sistem deişmiştir sen harita fiyatlarına bi bak netten navtürk mü neydi harita

http://satis.navturk.com/index.php?route=information/information&information_id=11 bu sitedeki araç içi yeni yazılım navigasyon cihazı 149 TL yazıyo. Bunu mu satın almam gerekiyo cihazın üzerine ?
Bu arada sitede bazen açılmıo. Daha doğrusu navshop a tıklıorm yukardan oradan fiyat listesine tıklamak gerekiyo o fiyatları görmek için. www.navturk.com / Navturk 2009 güncellemeleri / Fiyat listesi bu şekilde bi bakabilirsen Hakan iyi olur..
Bide bu sitede mio piranha navitech markaları hep var.. Garmin tomtom fln yok. Onlar için güncelleme yapılmıyo mu demek oluyo bu navturkten ?

Ben fazla marka bilmem ama tomtom iyi eniştemde var hollandadan geldi kendisi temelli :D

Arkadaşlar abimle konuştum ve garminin http://www.teknosa.com/Cultures/tr-...log=_TELEKOM&T_Category=_NAVIGASYON_CIHAZI966
bu modelini almaya karar verdik Amerikadan. Tek korkumuz Türkiye haritasını nasıl yükleyeceğimizi bilmiyo oluşumuz. www.garmin.com.tr den navcity Türkiye güncellemesine baktık ancak o galiba update, tam anlayamadık. Araştırmama göre Amerikadan alınan garmine Türkiye haritası yükleniyor, ancak harita nasıl yükleniyor hala tam çözemedik. Bilgisi olan varsa rica ediyorum yardımcı olsun :) www.garmin.com.tr den halledilebilecek bişey mi bu yoksa satın alınması gereken birşey mi var? navtürk garminle anlaşmalı değil galiba olurmu, olursa nasıl olur vs vs... çok konuştum :p
Kısacası problem amerikadan türkiyeye gelen navigasyon cihazına türkiye haritasını bi şekilde yüklemeliyim ama nasıl.. ?
Teşekkürler..

Ya Dinç kusura bakmazsan bende araya bir soru sıkıştırayım başka bir başlıkla siteyi doldurmayayım dedim. Navitec navigasyon almaya karar verdik lakin firma yetkilisinin söylediğine göre bir sene boyunca verilen harita yüklemesi ile idare edebiliyor muşuz ancak güncellemeler için yeniden para ödemek gerekiyormuş . Doğru mudur ?

Geri
Üst Alt