Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nascar Aracından Taksi..

aman bizim taksiciler izlemesin...hemen havaya girerler..bi keresinde taxiyle giderken böyle konu açıldı..adam bi bastı şahinle gitti kuleli bitimine sene 91-92..anadolu hisarına doğru o viraja bi daldı duvar çakıldık arabayla 130 la valan girdi..oraya..sonra da indi arabaya bakti..pişmiş pişmiş bişey olmamış dedi..Allah'tan altımız bağlı idi..
bu arada çok güzel düşünülmüş bir olay bende binmek isterdim

buna özel herhalde permit vermişler nasıl sürüyor böyle bide haziranda güvenli sürüşten ödül almış :D chicago ya yolumuz düşerse artık 2 blok için 50-100 dolar veririz :)

buna özel herhalde permit vermişler nasıl sürüyor böyle bide haziranda güvenli sürüşten ödül almış :D chicago ya yolumuz düşerse artık 2 blok için 50-100 dolar veririz :)

arabanın farları çizim değil resmen sinyal falan veriyo farları çalışıyo, stoplarını bu sefer de çalışırken göremedim şimdi Timur'um ama ufak tefek uyarlamalar var tabii.. :)

Geçenlerde bende buna benzer bir yolculuk yaptım, insan fena oluyor :D

Geri
Üst Alt