Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muz tipi silecek lastiği değişimi

abi ne kadar oldu hatırlamıyorum ama yakın zamanda silecek lastiklerimi değiştirdim serviste..
lastikleri derken..sileceğin metal kısmı hariç komple sökülüp yerine yenisi takıldı..ve 100'lü rakamlar verdiğimi hatırlamıyorum..80 gibi kalmış aklımda.. :)

evt tam olarak ondan bahsediyorum... dediğim gibi babam sormuş yanlış olabilir... sonuç olarak 20 tl ye kaliteli çözüm bulduğumu düşünüyorum :)

Arka cama muz takılamıyor galiba di mi?

Geçenlerde Tekin ağbinin ağbisi Metin ağbinin dükkanında çay içerken silecekler aklıma geldi Metin ağbinin yedek parça dükkanı var fakat cordobaya uygun silecek bulamadık bizde sadece lastiği değişir bunun diyerek söktük bir kaç parçaya ayırdık ve sadece lastiğini çıkarabildik ardından neyin sileceğiydi bilmiyorum ama bir başka silecek lastiğini yerleştirip uzun gelen yeri kestik attık sonra tıpaları takarak lastğin çıkmasını önledik ve taktık sonuç başarılıydı:)

bu arada maliyeti yazmak isterdim ama Metin ağbi para almadığı için ne kadar mal oldu bilmiyorum :) ama çok da güzel oldu

bilmiyorum valla benim arka camında silecek olan arabam olmadı ben sedan severim:)

Bilmece: Sedanlarda niye arka cam sileceği yok :)

benimki muz değil..ben muz takalım diye gittim..ama komple kolu değiştirmek gerekiyordu..da silecek demirinin ucunu ters bükmek lazımdı elletmedim..

Aynen abi, ben de mecbur tel taktım yine. Bi de arka cam çok eğimli olduğu muz üzerine tam oturamıyor da olabilir

bende parlardan orjinal lastik aldım 35 tl.sol taraf bitime yakın boşluk veriyor.lastik ters takılmış olabilir mi?yada silecek süpürgelerinin sağı solu var mı?

Geri
Üst Alt