Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Musterıden sıkayetım var :)

:D:D çok iyiymiş cidden.takip etmek lazım böyle siteleri

arkadaşlar okudunuzmu oradaki birkac yazıyı uzun olanlar vardı okudum ben ne sığır adamlar var şu memlekette....

arkadaşlar okudunuzmu oradaki birkac yazıyı uzun olanlar vardı okudum ben ne sığır adamlar var şu memlekette....

aynen abı katılıyorum yok fırıtozu ocagın ustune koyarlar falanfalan bazen babamın ıs yerıne gıdıyorum bıde hobı ısı yaptıgımız ıcın yerde emınonu neler gelıyor ... Niye pahalı gıbı bı soru en gıcık oldugumdur bı keresınde kuzenım calısıyordu bılıncsız bı anlık bos bulunup cevap vermıstı .. bize geçiriyorlar bizde size geçiriyoruz diye :D:D adma baya şok olmustu

bi yazı okudum..

otel görevlisinin tel'deki müşterinin plajdaki çakıl taşlarının kaç cm olduğunu bile sormuş.. :D :D :D

Geri
Üst Alt