Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedya yükseltme

guilty57

Kayıtlı Üye
Merhaba 2016 model 1.2 TSI STYLE aracımı yeni aldım. Multimedya olarak SD kartlı versiyon var.
Bunu orijinal multimedya ile yükseltmek istiyorum.
Sanırım CD'li versiyonda Android Auto çalışmıyor.
Tek tuşlu diğer multimedya sistem aracıma uyar mı?
Bir de bu sistemi nereden temin edebilirim?
Sinop'ta yaşıyorum.

Merhaba 2016 model 1.2 TSI STYLE aracımı yeni aldım. Multimedya olarak SD kartlı versiyon var.
Sinop'ta yaşıyorum.

Normalde 5.8” ekrandan 8” ekrana değişim yapılıyor sadece ekran değişmesi yeterli oluyor
Ekran arka soket girişini kontrol ederek bakılması gerekli bazı modeller için kablo seti de gerekebiliyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sinop'ta yaşıyorum.
Bu konuyu bende merak ediyorum eğer dönüşüm yapmış bir arkadaş varsa bende bilgilenmek isterim.

5.8" olandan 8" geçişi için bildiğim kadarıyla ekran ve ünite değişiyor. Galiba Carplay için usb soketinin de değişmesi gerekiyor. Onun için de takriben 2000 lira maliyeti olur sanırım.
İstediğiniz cihaz burada set olarak satılıyor. USB'yi yazmamışlar muhtemelen hariçtir. https://www.enderelektronik.com.tr/urun/mib2-seatleon/
Not: Firmayı örnek olarak verdim piyasada belki daha uyguna bulunabiliyordur, araştırırsınız.

Geri
Üst Alt