Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedya Ekran Kapanıp Açılması

Alphan59

Kayıtlı Üye
herkese merhaba, forumda benzer bir konu varsa kusuruma bakmayın. araştırdım bulamadım ve yeni konu açtım.
aracım 2016 tdi dsg leon büyük ekran orijinal multimedya mevcut. geçtiğimiz ay araç çalışır vaziyetteyken radyo açıktı bir anda kapandı ve kendiliğinden tekrar açıldı. önemsemedim uzun süredir kapatıp açmıyordum o yüzden olabilir diye düşündüm fakat geçen gün tekrar aynı olay başıma geldi. ekran kendiliğinden kapanıp açıldı. sistemde herhangi bir hata görünmüyor. benzer bir sorun yaşayan var mı ? sıkıntısı ne olabilir ? yardımlarınızı bekliyorum.

@Alphan59 @gkydmrstyle
Bende de aynı sorun vardı. yurtdışında bir forumda buldum çözümü.
Mevcutta kullanmış olduğunuz usb yi Bilgisayar yardımı ile formatlayıp tekrar taktıktan sonra sorun tamamen ortadan kalktı. Eğer hala devam ediyorsa farklı bir usb deneyin.

@Alphan59 @gkydmrstyle
Bende de aynı sorun vardı. yurtdışında bir forumda buldum çözümü.
Mevcutta kullanmış olduğunuz usb yi Bilgisayar yardımı ile formatlayıp tekrar taktıktan sonra sorun tamamen ortadan kalktı. Eğer hala devam ediyorsa farklı bir usb deneyin.
yardımınız için teşekkür ederim, sorunun çözümü basit olunca içim rahatladı :) en kısa zamanda usb yi değiştiriyorum.

Ben farklı usbler ile denedim malesef çözülmedi bence yazılımsal bi problem büyük ekranlarda oluyor sadece

Benim multimedya da serviste bakimdan sonra takılmaya başladı. Multimedia ekranı büyüyünce sorunlar artıyor. Menüler arası gecisler yavaşliyor. Yani büyük ekranın sıkıntısı da büyük :)

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Bende ayni sorun vardi ek olarak bluetooth calismiyordu ara sira servise bildirdim bakim zamaninda yazilim guncellediler ve duzeldi :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bayilerdeki satış danışmaları arkadaşlar ne gerekiyorsa güncelleme yapıp diyip geçiştirdiği için ben teklif etmeme rağmen malesef çözüm bulmadılar. Burdan birkez daha söylüyorum KARTAL DOĞUŞ işini iyi yapamıyor tavsiye etmiyorum.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Geri
Üst Alt