Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muayeneden sonra yapılan modifiye

Mıst

Kayıtlı Üye
abilerim bi sorum var merak ettiğim bir şey aracımızın muayenesi 2016 şubatta,muayeneden geçtikten sonra ön arka tamponu modifiye yaptırsam bana bi sıkıntı çıkartır mı yoksa bu tamponlar ruhsata işleniyor mu polis çevirip ceza yazabilir mi cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Tamponda sorun yaşamazsın
Ruhsata işlemmiyor polis abiler tampona karışmıyor ama ekzos ve farlara hiç acımıyorlar

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

abilerim bi sorum var merak ettiğim bir şey aracımızın muayenesi 2016 şubatta,muayeneden geçtikten sonra ön arka tamponu modifiye yaptırsam bana bi sıkıntı çıkartır mı yoksa bu tamponlar ruhsata işleniyor mu polis çevirip ceza yazabilir mi cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden
Tamponları değiştirip muayene ye gitsen bile birşey olmuyor polis amcalarda tampon çok abartı değilse birşey demiyor

kurye ile elden teslime verildi

çok sağolun abilerim istediğim cevapları aldım

Geri
Üst Alt