Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayene yazısı nasıl sıfırlanır

Valla bir yaşına daha girdim.
Bilgi paylaştıkça çoğalar misali.
Çok teşekkür ederim. Muayene takip sistemi. İyi de bu muayeneyi nereden biliyor, kaç sene de bir olacak. Şaştım kaldım

O muayene tüvtürk muayenesi değil servis uyarısı nasıl sıfırlanacağını yukarıda söylemişler

O muayene tüvtürk muayenesi değil servis uyarısı nasıl sıfırlanacağını yukarıda söylemişler[emoji

O muayene tüvtürk muayenesi değil servis uyarısı nasıl sıfırlanacağını yukarıda söylemişler
Konu ile ilgili bilginiz yoksa boş yorum yapmak yerine öğrenmenizi tavsiye ederim. Servis uyarısı olmadığını daha ilk yazımda belirttim. Bu aracı 2 yıldır kullanıyorum ve yılda en az iki kere bakım yaptırıyorum. Bu bakımlar sırasında servis yazısı zaten çıkıyor. Ancak benim bahsettiğim konu muayene yazisi idi ve gruptaki arkadaşımızın paylaşımı sayesinde konu halledildi.

Geri
Üst Alt