Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayene önerileriniz neler??

aracınızın herhangi bir şekilde borcu bulunmayacak. ayrıca xenon farlarda da bir sıkıntı olmuyor far ayarını duzgun yapan bir yer bulabilirseniz çok guze şekilde yapıyorlar. bil hassa muayneye gitmeden evvel far ayarını yaptırmaya gittiğiniz yerdeki cihazın muayne istasyonundaki cihazla aynı olup olmadığını kontrol edin. yapan yerdeki makinanın eski tip aynalı sistem değilde beyaz renkli kasası olan dijital bir makina ile yapıyorlar buna dikkat edin. kısa,uzun ve sis farlarınızı muhakkak kontrol ettirin.

cam filmine gelince kesinlikle ve kesinlikle cam filmlerini sökturun muayne vermiyorlar. bununla ilgili t.c ulaştırma bakanlığının yayınladığı yazıda mevcut olup tuv turk veya ulaştırma bakanlığının www.ubak.gov.tr sitesinden kontrol edebilirseniz. muaynenizin bitmesinden sanırım 20 gune kadar cez almıyorlar.

25 gün falan oldu muayene yaptıralı..muayene istasyonunun içindeki panoda da dev gibi bir afiş vardı..özetle şu yazıyordu: "cam filmleri muayeneden hafif kusur olarak geçer..ama polisin ceza yazması bizi bağlamaz" ben de filmlerime hafif kusur yazılarak geçtim muayeneden..

ceza varsa yapmazlar.ekranda her şeyi görüyorlar.bu kadar cezayı sen mi yedin?xenon için birşey demiyorlar,cam filmi için not düşerler.bir sonraki muayane decam filmini istemezler...

şimdi baktım 765 TL borç var toplamda:( hepsini ben yedim ve ödemedim

128 tl 2 tane vardı onlar 230 ve 220 olmuş 66.5 nasıl bir cezaysa oda 100 olmuş 55 varmış baya eski 2008 den oda 100 olmuş 62.50 var oda 110 olmuş hep faiz yemiş yani

25 gün falan oldu muayene yaptıralı..muayene istasyonunun içindeki panoda da dev gibi bir afiş vardı..özetle şu yazıyordu: "cam filmleri muayeneden hafif kusur olarak geçer..ama polisin ceza yazması bizi bağlamaz" ben de filmlerime hafif kusur yazılarak geçtim muayeneden..

arkadaşım ben de kendi görduğumu ve bakanlığın sitesinde yazanı söyluyorum diyorumki kapıya cam filmiyle dayandığında lutfen filmleri sökturdukten sonra geliniz özellikle bankoda para yatırırken bile soruyorlar aracınızda cam filmi varmı diye. pendik güllübağlar tuv turk muayne istasyonunda gözumun onunde kaçtane araba geri gitti.

arkadaşım ben de kendi görduğumu ve bakanlığın sitesinde yazanı söyluyorum diyorumki kapıya cam filmiyle dayandığında lutfen filmleri sökturdukten sonra geliniz özellikle bankoda para yatırırken bile soruyorlar aracınızda cam filmi varmı diye. pendik güllübağlar tuv turk muayne istasyonunda gözumun onunde kaçtane araba geri gitti.

arkadaşım 0212 444 80 08 tüvturk müşteri hizmetleri.."cam filmi hafif kusur olarak geçmektedir" diyor. 0216 583 11 22-23 te pendik güllübağlar muayene istasyonu.."cam filmi hafif kusur olarak geçmektedir" diyor. geri dönen araçlar,ya başka bir kusurdan geri dönmüştür,ya da ruhsatında yer kalmadığından ek-1 belgesi dolduran ve ruhsat değiştiren kişilerdir.

Cam filmi muayeneden hafif kusurla geçer.

az önce ödedim cezaları 1044 tl yaptı toplamda hesaba katmadıgım 2 ceza daha cıktı dahada 99 tl var kalan ama o ekrana baktıgımda sadece 99tl yi görmek insanı mutlu ediyor:)

Geri
Üst Alt