Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisini gib.gov.tr'den Ödeyecekler İçin Bilgi

Bugun sabah usenmedim vergi dairesine gittim, dekonta gerek yok, sorun cikmaz dediler. Sonra baska birine yonlendirdiler, o sahis da dekont veremiyoruz odemeyi bize yapsaydiniz verebilirdik gibisinden klasik dar zihniyetli sacma laflar etti, sanki ben odemeye baska yere yapmisim gibi. Oradan ayrildiktan sonra dedim kendi kendime keske mudure filan ciksaydim ama TEM'e girmistim artik geri donmedim.

Sonuc olarak devletin kurumuna yaptigim odemenin belgesini devletin kurumundan alamadim, insallah ileride sorun cikmaz. Bundan sonra da gib.gov.tr'den odeme yapmam, direk bankanin internet subesinden yaparim en azindan bankadan dekontu alma sansim var.

bundan 4 - 5 sene önce yediğim trafik(hız) cezasını devlet bankasına yatırmama rağmen vergi dairesinde borcum ödenmemiş görünüyo..dekontu attığım içinde hak talep edemiyorum...burası Türkiye unutmamak lazım...siz siz olun dekontunuzu alın..bir ömür saklayın

bundan 4 - 5 sene önce yediğim trafik(hız) cezasını devlet bankasına yatırmama rağmen vergi dairesinde borcum ödenmemiş görünüyo..dekontu attığım içinde hak talep edemiyorum...burası Türkiye unutmamak lazım...siz siz olun dekontunuzu alın..bir ömür saklayın

Aynen oyle devletle is yapiyorsan kagidini kuregini mutlaka saklamak gerek yoksa ileride basa bela oluyor.

Geri
Üst Alt