Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor yağ'ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kfy

Administrator
yakın bir dostumla yaptığım görüşmede sizlere faydası olacağına inandığım için bu konuyu açıyorum

mobil1 0W-40...4lt.60 tl.tam sentetik

mobil 2000 10w-40...4lt.35 tl.yarı sentetik

cezmı abı benım aracıma en uygun yag hangısı? yada tavsıye edecegın marka varmı sanırım işin bu konular uzerınde?

cezmi abi nereden temin edebiliriz ve değişim imkanımız var mı?

abim tskler..10w/40w koyuluyor sence dogrumu?shell magnatech koyduklarini soylediler serviste ve bi sonraki yag degisiminde mobil kullanabilirmiyim..?

yakın bir dostumla yaptığım görüşmede sizlere faydası olacağına inandığım için bu konuyu açıyorum

Bu shell helix'ler nasıl acaba ? Kalitelidir diye düşünüyorum sonuçta shell bu sektöre yağ üreterek girdi :p Ben bi kere aldım bi sorun çıkmadı..
Benim aracımda Leon 2.0TDI hangi yağ uygundur ?

Bu shell helix'ler nasıl acaba ? Kalitelidir diye düşünüyorum sonuçta shell bu sektöre yağ üreterek girdi :p Ben bi kere aldım bi sorun çıkmadı..
Benim aracımda Leon 2.0TDI hangi yağ uygundur ?

ben geçen gün ustamla konuştuğumda kesinlikle shell tavsiye etmedi.uzak dur dedi bilgin olsun.bence iyice araştır

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

paylaşım için teşekkür edrim cezmi abi.fiyatlar gerçekten güzel

Teşekkürler Cezmi abi :)

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

Benim bu motor yağı konusunda anlamadığım birkaç nokta var.

1) Yarı Sentetik- Tam sentetik ayrımı nedir?
2) XXW - YY bu rakkamlar neyi ifade eder?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt