Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor soğukken rolantide titreme

DGCetin

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Aracım 2014 model Leon 1.6 TDI CR Style 145000 KM de
Motor soğukken rolantide araç gereksiz bir titreme yapıyor aralıklarla. Sanki gitmek istiyormuşta izin vermiyormuşum gibi. Bunu sadece motor soğukken rolanti durumunda yapıyor. Motor ısındıktan sonra hiç bir sorun problem yok. Özel servise götürdüm enjektör değerlerini falan ölçtüler sensörü değiştirdiler ancak halen düzelmedi. Konuyla ilgili bilgisi olan kimse var mıdır ?

Merhabalar.
Motor soğukken rolantide araç gereksiz bir titreme yapıyor aralıklarla. Sanki gitmek istiyormuşta izin vermiyormuşum gibi. Bunu sadece motor soğukken rolanti durumunda yapıyor. Motor ısındıktan sonra hiç bir sorun problem yok. Özel servise götürdüm enjektör değerlerini falan ölçtüler sensörü değiştirdiler ancak halen düzelmedi. Konuyla ilgili bilgisi olan kimse var mıdır ?
Dpf yı kontrol ettiniz mi ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar.
Araç otomatik vites mi.. eğer otomatik ise volan bozulduğu zamanda araç sallama yapar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar olay tamamen katalizör ün emme manigoltuna çok uzak konumlanırılması. Katalizör sallantı yapıp koruyucu saça çarpıyor. Devir düşünce de ses kesiliyor. Olay tamamen bu.

Geri
Üst Alt