Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor arıza lambası+dpf+kızdırma bujisi ışığı

MasterLeon

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Araç 2011 Leon tdı
Bugün dpf ışığımın yandığı sırada hareket halindeyken bi anda bir yığılma hissettim ve kızdırma bujisi ışığı yanıp sönmeye başladı ve motor arıza ışığı yandı. Şu an araç 90 ı geçmiyor yarın MBU yetkili servise götüreceğim. Sizce arıza nedir konu baya canımı sıktı .

Şimdiden teşekkürler

ASUS_X00TD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese selamlar,
Araç 2011 Leon tdı
Bugün dpf ışığımın yandığı sırada hareket halindeyken bi anda bir yığılma hissettim ve kızdırma bujisi ışığı yanıp sönmeye başladı ve motor arıza ışığı yandı. Şu an araç 90 ı geçmiyor yarın MBU yetkili servise götüreceğim. Sizce arıza nedir konu baya canımı sıktı .

Şimdiden teşekkürler

Mbu servisi iyidir muhtemel olarak dpf tıkanmış olabilir ve o yüzden araç boğulduğu için kendisini korumaya almıştır araç

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Mbu servisi iyidir muhtemel olarak dpf tıkanmış olabilir ve o yüzden araç boğulduğu için kendisini korumaya almıştır araç

Çok zorlamadan 80 km mesafe gitmem gerekecek sıkıntı çıkar mı acaba ? Şu an ateşleme de bir sorun yok sadece güç kaybı ve başlıkta olan arıza ışıkları var

Rejenerasyon ile sorun çözüldü dediğin gibi motor korumaya almış

Aynı sorun bende de oldu hava filtrsinin orda bi parça var onun temizlenmesi gerekiyor yada değişmesi gerekiyor. Sorun ortadan kalktı bende

ecu kontrol cıhazına baglamanızı arıza kodu ıle baktırmanızı tavsıye ederım ama @memet_one abımın dedıgı gıbı dpf tıkanıklıgı gıbı goruyorum bende

Geri
Üst Alt