Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Montezemolo'dan Santander Alonso söylentilerine tepki

YCO

Kayıtlı Üye
Ferrari Başkanı Luca di Montezemolo, İspanyol bankacılık devi Santander'in Ferrari ile sponsorluk anlaşmasının, Fernando Alonso'nun İtalyan ekibine transfer olacağı manasına gelmediğini söyledi.

montezemolo-face.jpg

Ferrari ile Santander yetkilileri, bugün sponsorluk anlaşmasını duyurmak için Monza'da bir araya gelecek. Basın toplantısında Montezemolo da hazır bulunacak.

Ferrari Başkanı verdiği demeçte, sözkonusu anlaşmanın, takımın yakın gelecekteki tercihlerini hiçbir şekilde etkilemeyeceğini ifade etti.

Montezemolo, "Bir kez daha söylemek istiyorum, sürücüleri biz seçeriz, sponsorlar değil" şeklinde konuştu.

Ferrari, Santander ve Alonso'yla ilgili söylentiler, Kimi Raikkonen'i de yakından ilgilendiriyor. Spekülasyonlara göre, gelecek yıl bu üçlünün bir araya gelmesi, Fin pilotun takımdan ayrılması manasına geliyor.

Bu arada Ferrari takım patronu Stefano Domenicali, İtalyan medyasına yaptığı açıklamada, Raikkonen'in üst düzey bir performansla yarıştığını işaret ederek, "Spa'da dediğim gibi, umarım söylentiler devam eder, çünkü Kimi'nin bunlara tepki göstermesi, bizim için iyi oluyor" dedi.

29 yaşındaki Raikkonen'in 2010 için takımla sözleşmesi bulunuyor. Fakat Domenicali, takımın gelecek yılki planlarına ilişkin net açıklamaların, uygun bir zamanda yapılacağını belirtiyor.

TurkiyeF1.com

Raikkonenin umrunda olduğunu sanmıyorum...

yarış öncesi uyuyan ondan başka kaç pilot var. ??
:)

Dedi ki malezyada yarış yağmurdan iptal olmuş..ne yapayım yani..ben de dondurma yedim...yasak mı???
Valla adam haklı yaa.bu kadar da adamın üstüne gitmesinler..Ron Dennis onu biliyordu çok sıkmadılar adam çok daha başarılıydı 2005de..

ben o dondurma olayını bilmiyodum ya..
çok iyimiş böyle bi tepkiye hiç şaşırmadım gerçi..adam direkt spontan cevap veriyo çünkü.. :)

Geri
Üst Alt