Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modem yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byefsane

Kayıtlı Üye
Daha önce hollandada kullanılan ve suan evimde kullandığım gigaset sx551 SIEMENS KPN Experia Box modemim var netimi değiştiricem ancak 8 mbit hızı tam anlamı ile alabilirmiyim bu modem ile ttnet e sordum santrale evimiz 802 m uzaklıkta evime net olarak 7982 mbit şeklinde gelicek hız yardımlarınızı bekliyorum

hangi konuda yardım istiyosun ben anlamadım atilla ? :D

modem değişmi gerekiyosa sana o hizmeti veren olması gerekeni söyler zaten...

Highlights
Entegre ADSL modem ve VoIP teknolojisi
Hızlı kablosuz internet erişimi: kadar 108 Mbps (Super G, IEEE 802.11g uyumlu / b)
Aynı anda birden çok bilgisayara Internet erişimi
Telefon ağı bağlantısı (ISDN / analog)
Ürün desteği
Kılavuzu

Özellikler
PC'ler için bağlantılar için 4 Ethernet portu / LAN
Yazıcı veya depolama için USB 2,0 bilgisayar bağlantısı aygıtı
Kapsamlı güvenlik fonksiyonları, entegre güvenlik duvarı
Entegre DSL modem (Ek A)
Gateway
4 Hizmetleri (Switch)
Kablosuz veri kadar 08 Mbps (Super G) ile transfer
PSTN One FXO arabirimi (analog)
Analog telefon onnection için iki adet FXS portu
Yüksek çoklu Cs için internet erişim hızına paralel

Diyor nette bilal abi modemin destekleyip desteklemiyeceğini pc yi sor diyorlar bende anlayan olur diye sordum bu bilgileri buldum bana bir acıklama lazım:D

al bi Zoom ömür boyu kullan Atilla en iyisi..
kaç yıl oldu alalı X4'ü hala kullanıyorum..

attilacım merak ettiğin konuyu bence telekomcularda bilmiyordur :)

Router
Desteklenen protokoller TCP / IP, UDP, DHCP Server, HTTP, DNS röle, RIPV1/V2, SNMPv1/v2c, Telnet, UPnP
Kurulum ve yapılandırma Kolay kurulum ve kurulum
Güvenlik özellikleri WPA, 64 / 128 bit WEP şifreleme, SSID, IEEE 802.1x, MAC-Filtre, NAT, Stateful Packet Inspection, DoS, Engelleme, Saldırı Tespit Sistemleri, Uzaktan Yönetim Kontrol
Sanal Özel Ağ desteği PPTP, L2TP, IPSec
VoIP desteği Entegre SIP Client
Internet erişimi PPPoE, dinamik / statik IP, Köprü Modus ile
Özel özellikleri Dosya ve yazıcı sunucusu (USB 2.0)
Gösterge paneli Güç, ADSL, Online, USB, Telefon Hattı, LAN1 - LAN4 (Ethernet bağlantıları), WLAN diğer müşterilerine (WLAN bağlantısı), VoIP, Telefon 1 / Tel2
Yazılım güncellemesi ?
WLAN / LAN özellikleri
Desteklenen standartlar Kablosuz LAN: IEEE 802.11g (IEEE 802.11b uyumlu), Atheros Super G, Ethernet: IEEE 802.3 (10Base-T), Fast Ethernet, IEEE 802.3u (100Base-TX), ADSL: ANSI T1.413 Issue 2, ITU G .992.1 Annex A (G.dmt), ITU G.992.1 Annex A (G.lite), ITU G.994.1 (G.hs),
Çeşit kadar 30 m, 300 m açık kapalı
Veri hızı 108Mbps kadar
RF özellikleri 2.400 - 2,4835 MHz (ISM), yayılma DSSS
Genel özellikleri
Boyutlar 221 x 149 x 33mm
Ağırlık ca. 600g
Çalışma sıcaklık aralığı 0 bis 45 ° C
Izin nem % 5 -% 90 (non condensend)
Cihaz görüntüler / LED
Renk Gümüş

modemimi seviyorum abi bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı bu modemle devam edebilirmiyim?

devam et baktın yavaş gibi yenisini al Atilla'm o zaman kasma kendini.. :)

devam et baktın yavaş gibi yenisini al Atilla'm o zaman kasma kendini.. :)

Yiğit abi ben nasılsa bu neti yaklasık 8-9 senedir ttnet kullanıyorum daha uzun sürede kapanmaz o yüzden desteklemiyor derseniz ben hattı kapattırıp yeni üyelik alıcam orda modemde veriyorlar hiç uğrasmadan abi devam edicem daha 9 yasında kardesim var bizde net zor kapanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt