Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk5 İbiza. Aux hakkında yardım

y4sjn

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar. Eski bir leon sahibi olarak kendimi tanıtmıştım sizlere. Elde olmayan sebepler ile aracımı satmak durumunda kalmıştım. 3 sene sonra Bugün 2014 SEAT İbiza (1.4 Referance) aracım ile aranıza tekrar gelmekten çok çok mutluyum. Sorunuma gelecek olursak araba teybinde Aux girişi mevcut fakat telefonu kablo ile girişe takıyorum ama bir türlü Aux bölümüne geçiş yapamadım. Bu konuda yardımcı olursanız teşekkürlerimi bir borç bilirim. ( resim ekledim internetten buldum bu resmî fakat aynı teyp ve aynı Aux girişi mevcut arabada)

Ekli dosyalar

• IMG_0382.JPG
    IMG_0382.JPG
    22.4 KB · Görüntüleme: 71
Media tuşuna 2 kere basınca Aux yazısı geliyor ve auxa geçmiş oluyorsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Sadece cd uyarısı veriyor. Sanırım Aux girişi var ama sistemi yok teypte
[doublepost=1479322433,1479285794][/doublepost]Teyp ayarları kısmından aktif hale getirmek gerekiyormuş. Sorun halloldu teşekkürler.

Merhaba Auxa bir adet bluetooth lu bir giris al daha iyi kablo sorunu cozuluyor hemde rahatlık

Bende aux yok ya. Çok canım sıkıldı göremeyince. 1.2 reference. 2016. Sonradan eklenebiliyor mu garanti bozmadan? Bilgi sahibi var mı?

Evet usb var sadece. Basit bir bağlantı. Style paketinde olduğunu söylediler. Ama müzik menüsünde aux ibaresini görebiliyorsunuz.
Selamlar hocam sana bu konuda dönüş oldu mu? Ben de aux bağlantısı yaptırmaya çalışıyorum ama bu işten anlayanı bir bulamadım doğrusu.

Geri
Üst Alt