Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk4 İbiza 6L Eibach 5cm Yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
be 5 kısı 18 jant 50mm yay ıle bınıyorum hıc bısı olöuyo surtmez camurluklar cok genış.

ibiza family de bole bılıyorum
1)
pic.php

2)
useatibi.jpg

3)
DSC000231.jpg

4)
seat-ibiza-ecomotive-01.jpg

5)
seat-ibiza-fr-2.jpg

herhalde konfordan dolayı ben 3.5 lukla yemediğim laf kalmadı araca binenlerden 5 lik nasıl sallar acaba :)

benim arabaya uysa ben almayı düşünebilirdim kardeşim ama uymuyo işte ya :(

+++++

saolasın kardeşim :)

mrblar yunus bey, bu yay olayı hakkında bir soru sormak istiyorum. amaç sadece aracı yere yaklaştırmak ve tutuşu arttırmak mıdır? yoksa ek olarak da konfor ile ilgili oluşabilecek sorunları, problemleri minimum seviyeye indirgemek için midir? yani sadece 195/55/15 jant lastiği 205/50/17 yada 205/50/16 yapsak yay değiştirmeden arada ne gibi farklılıklar olacaktır? ... teşekkürler.

Yunus bey kendi isteğiyle bu üyeliğini kapattırdı, farklı üyelik açacağını belirtti bu yüzden kendisine sorduğunuz sorunun cevabını şimdilik alamayabilirsiniz, fakat diğer arkadaşlar yardımcı olabilirler inşallah.

Yunus bey kendi isteğiyle bu üyeliğini kapattırdı, farklı üyelik açacağını belirtti bu yüzden kendisine sorduğunuz sorunun cevabını şimdilik alamayabilirsiniz, fakat diğer arkadaşlar yardımcı olabilirler inşallah.

hm peki tmm teşkkrler serbay bey .. ben ayrı bi konu olarak sorayım o halde

Arkadaşlar yunus beyin aracında gördüğümüz üst taraftaki yani logo nun yanındaki petekli panjurdan bulamilirmiyiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt