Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 1.4 TSI LEON FR Otomatik araç arıyorum.

Araştırdığım kadarı ile ACt modellerinde kullanılan turbo ACT'siz olanlara göre performanslı kullanımda daha zayıf kalıyormuş ve farklı basınç ve model turbo kullanılmış, Ben performanslı kullanmayı seviyorum ve bir de bana göre gereksiz bir teknoloji , yanı ekonomi yapmak istersem tutup 1.4 150hp bir araçtan ziyade dizel bir araç bakarım. Dediğim gibi bu benim fikrim başkaları gerekli görebilir saygı duyarım.

Bu bir duyum mu yoksa kesin bilgi mi,eğer kesin değilse bunu doğrulamanızı tavsiye ederim.bu arada çok fazla kilometre yapmayanlar için ne kadar tasarruflu kullanmak isteselerde kar/zarar eğrisine bakarsanız dizel almak mantıksız.dolayısıyla benzinli almak durumunda olanların da tasarruf etme ihtiyaçlarını giderebilecek bir teknoloji olarak görüyorum ACT yi.daha da geliştirirler umarım.

Aynen katılıyorum sana benim düşüncelerimi yazıya dökmüşsün..Bende aracımı alırken özellikle Act siz 150hp almıştım..
Benimkide ACT siz 150 hp sakin kullanımda 6L falan çok rahat görüyorum iyiki o kadar fark verip ACT almamışız diyorum , ikiside aynı motor değil mi peki yeni nesil 150 lik yani demek istediğim act olup olmamasina göre turbo faklılık mi gösteriyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benimkide ACT siz 150 hp sakin kullanımda 6L falan çok rahat görüyorum iyiki o kadar fark verip ACT almamışız diyorum , ikiside aynı motor değil mi peki yeni nesil 150 lik yani demek istediğim act olup olmamasina göre turbo faklılık mi gösteriyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Motor , turbo vs zaten mükemmel bence..Benim sevmedigim nokta aracın kırmızı ışıkta vs sürekli stop edip tekrar çalıştırması..Kaldi ki act motor start stoplu araci olan birçok kişi start stop u kapatıp oyle kullaniyor araci:) o da ayri bir komiklik..Hatta vagcom ile start stopu para ile iptal ettiren bile gördüm..ender elktronikte..

Merhabalar, 1.4 Tsı 150hp Otomatik Leon Fr arıyorum, Önceliğim ACT olmayan, Füme ( teknik Gri ) , düşük km ve hatasız olması, Bildiğiniz bu özelliklerde araç varsa paylaşırsanız sevinirim.
Hayırlısı olsun. İnşallah kafanızdaki aracı bulursunuz..

Yorum ve cevap yazanlara teşekkürler, aracımi aldım, Bir arkadaşın dediği gibi seçim aralığım çok azdı bende önceliği renge verdim ve 2016 füme leon fr aldım, act li model denk geldi açıkçası daha fazla beklemek istemedim. Hayırlı olur inşallah , cümlemize kazasız belasız sürüşler
[doublepost=1498656432,1498656334][/doublepost]IMAG0751.jpg

Yorum ve cevap yazanlara teşekkürler, aracımi aldım, Bir arkadaşın dediği gibi seçim aralığım çok azdı bende önceliği renge verdim ve 2016 füme leon fr aldım, act li model denk geldi açıkçası daha fazla beklemek istemedim. Hayırlı olur inşallah , cümlemize kazasız belasız sürüşler
[doublepost=1498656432,1498656334][/doublepost]Ekli dosyayı görüntüle 15456
Güzel bir araç almışsınız. Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. Benim aracımda act li memnunum şimdilik bir sıkıntısı yok..

Geri
Üst Alt