Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk2 kalorifer petek Değişimi

Mecay

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2006 Leon kalorifer peteği sürekli tıkanıyor temizlendikten 15 gün sonra eski haline dönüyor petek aldım değişimi için göğüs komple inecek 2 bin işçilik + petek ücreti başına gelen yada değiştiren arkadaşlar yardımcı olurlarsa minnettar olurum Teşekkür ediyorum saygılar

Merhaba arkadaşlar 2006 Leon kalorifer peteği sürekli tıkanıyor temizlendikten 15 gün sonra eski haline dönüyor petek aldım değişimi için göğüs komple inecek 2 bin işçilik + petek ücreti başına gelen yada değiştiren arkadaşlar yardımcı olurlarsa minnettar olurum Teşekkür ediyorum saygılar

Merhaba Petek sürekli tıkanıyor ise bunda başka problem olmalı komple suyunu değiştirip Hattı temizletmek daha mantıklı bence yenisini takınca sorun düzelecek mi peki ya hatta pislik varsa yeni olanda tıkanır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba Petek sürekli tıkanıyor ise bunda başka problem olmalı komple suyunu değiştirip Hattı temizletmek daha mantıklı bence yenisini takınca sorun düzelecek mi peki ya hatta pislik varsa yeni olanda tıkanır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Üstadım Daha önce 2 defa detaylı temizlik yapıldı ama nafile ara gözenekler tıkanıyor vag grubunda kronik ben kendim Hallediyorum mahle petek 530 tl içinde CONTASI OLMAYANİ ALMAYIN gerisi sök tak 1 saat göğüsü sökmeye KESİNLİKLE gerek yok azıcık eli anahtar tutan herkes yapabilir Golf 5 ile aynı Direksiyon altını boşalttıktan sonra giriş flanşları söküldümu arada 6 lokmayla tek cıvata tutuyor detay isteyen arkadaşlara memnuniyetle yardımcı olabilirim sanayi sansarlarınin eline düşmeyin herkese saygılar

Geri
Üst Alt