Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk1 Valf sayısı hususunda görüşlerinize ihtiyacım var

MakhaonN

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eki 2020
Mesajlar
9
Puanları
3
Selamlar. Yaklaşık 1 ay önce (araba almaya karar verdiğimde aklımda olmayan fakat kasasını sevdiğim bir araçtı Leon) çok aklımda olmayan fakat temizini denk getirdiğime inanarak 2001 Signo Leon satın aldım.

Araç denk geldi diyebilirim, hakkında çok fazla fikrimde yoktu. Aracı genelde şehir dışı yollarda kullanacağım için 16v versiyonunu almamın uygun olacağı bilgisine ulaşarak aracı satın aldım. Satıcı ile Sahibinden.com üzerinden iletişim kurduğumda aracın 16v olduğunu söyledi, ruhsatı da kontrol ettik 16v şeklinde belirtilmişti keza ilanda 16v serilerin olduğu bölümdeydi. ben de bu şekilde aracı satın aldım fakat rutin bakım için ustaya götürdüğümde aracın 8v olduğunu söyledi.

Şimdi sizce izlemem gereken yol nedir? araç ile ilgili bir memnuniyetsizliğim yok diyebilirim fakat ortada böyle nahoş bir durum oluştu. Yardım/Öneri ve görüşlerinize açığım.

İyi forumlar dilerim.
 

sello_var

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Tem 2018
Mesajlar
343
Puanları
43
2001 leon ile 2001 golfün motorları aynı göürünür ancak leonlarda 16v golflerde 8v motor tercih edilmektedir.
bence içiniz rahat olabilir.
 
Üst Alt