Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Milli Takım

:ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::ahkafam::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

Abi sorun teknik direktör yada futbolcuda değil,sorun bizim zihniyette..Yoksa Hiddink gibi adam bile başarılı olamadı bizde,futbolcumuzu messi ile karşılaştırırız,çektiğimiz her kuraya lokum deriz sonra elin dandik takımları bizi tokatlar ama biz hala akıllanmayız..

Örnek;CAS davasında Beşiktaş Ferrari gibi kazmaya 8 milyon euro ceza ödemesine karar verilmiş..

İşte bizi bunlar yönetiyor..

Kadıköydeki Romanya Maçında kahrımdan ölecektim bizimkilerin çocukça hataları karşısında, Televizyondan izlemekle canlı görmek arasında çok fark varmış bunu anladım...
Geçen Haftaki Romanya Maçında Bizatihi izlenimim şudur.. Milli Takım Kimin yarattıgını bilmedigim ve kim elinde tutsa onun elinde patlayacak bir Balondur... Eskiden Bi ezikligimiz vardı Şimdide Boş Beleş bi Ukalalıgımız Başladı... Lafta 3-5 atacagımız takımlardan ev sahibi - deplasman fark etmez 3-5 yiyip dönüyoruz.. Bu duruma içerleyenlerden biri olarak şunu söylemeliyimki geçenki romanya maçı allahtan Farka gitmedi ama millilerimizin oynadıgı futbol çogu Halı Saha Takımını Cesaretlendirmiştir.. "Biz bunlara Kafa Tutarız" Diye... Eve geldim televizyondan izledim anamm hiç o rezillik yok sadece kötü oynamışız...:confused:

Yıllardan beri milli takıma adam kayırararak futbolcu seçtiler...Egemen oynadığı her takımda başarılıydı...Adam Bursada oynarken milli takıma giremedi Beşiktaşa gidince milli takıma çağırdılar örnek...Şu an Türkiyede oynayanlar ile gurbetçi futbolcularımız arasında bir gerilim var...Kısacası Türkiyede futbolun zaten tadı tuzu kalmadı...Adamlar milyon dolarları götürüyor bizde çenemizi yoruyoruz..Kafaya takmaya değmez...

menejer oyunlarıyla yapılan milli takım kadrosu bu. ne başarı beklenirki. sucum ne benim bunca aptal oyuncuyu izleyip destekliyeyim. takımın yarısı kazma ve ben bunların başarısını destekliyecem!!! menejerlerin yedirdiği paralarla oyuncular milli takımla dünya arenasına cıkıyor. en güzel örneği hasan ali kaldırım kazması bir kac milli macta oynatılarak fenerbahceye 5milyona kazık sokulmasıdır.

izleme gereksinimi bile duymadım bir önceki maçtan kalan hüznüm olunca yazık çokkkk yazıkkk:(

Geri
Üst Alt