Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Millet nereye karbon uygulama yapacağını şaşırdı :)

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar böyle bir uygulamayı yapan daha önce gördünüz mü bilmiyorum ama paylaşmak istedim :)

bende egsoz ucuna kaplattırıcampuhaha

ilk defa alaşımlı janta folyo uygulama yapıldığını gördüm :) biraz apaçi işi gibi geldi bana bu tarz bir uygulama

bende antene yaptırmayı düşünüyorum:D

bızım okulda var b sekıl kaplatan fakat soyulmus hep.arabamdada azcık karbon yapıskan var neree kaplasam acaba :D

kendini kaplayacak delikanlı aranıyo.. :D :D

Jantlara karbon uygulanır ama kaplaması uygulanmaz zaten ömrüde çok olmaz.Gereksiz işçilik olmuş biraz.
Bende aracımda karbon kaplanacak yerlerin çoğunu kapladım kafamdaki tasarımda karbon kaplama ve kırmızı renk hakim.Bakalım sonuçları ne olacak:)

xx

Karbon güzel de arap yağı bol bulunca misali... jantlarda karbon zaten güzel durmuyo mat füme gibi bi renk karbondan çok daha güzel durur jantda :)

Geri
Üst Alt