Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mert abi ve diğer dostlar aracım 22 binde ne yapayım???

Gökhan abi kutuna git o zaman.. :D

yav anasını satayım servis çook uzak!!!bi yağ için 500 km araba sür!!!anlıyorsunuz dimi geciktirmek istiyoruma işte ama garantinin son bakımı olacak muhtemelen gitmekte fayda var ama garantiden sonra 15 binden sonra giderim vallaha!!!

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

yazı tura at gokhan abı:D

attım tura çıktı ama yazıya ne demiştim turaya ne demiştim unuttum...

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Gökhan abi kutuna git o zaman.. :D

kutumda ya boş çıkarsa!!!

bu arada senin bujiler de değişcek abi çok büyük ihtimalle..

boş çıkmaz olsa olsa küçük çıkar şansına..
teklifi yarın Mert abi verir sana artık.. :)

garanti dolduktan sonra sanayide de değiştirebilirsin yağı. periyodik bakımdan daha kolay ne var. ama bence süreni geçirme. gerek arabanın sağlığı gerek garanti kapsamından çıkarılmaması açısından.

yagı kendın deıstı r abı nolcak ya alltan kapagı ac bosalsın gıtsın yenısnı dok gıtsın.

bu arada senin bujiler de değişcek abi çok büyük ihtimalle..

boş çıkmaz olsa olsa küçük çıkar şansına..
teklifi yarın Mert abi verir sana artık.. :)

ya işte şu buji olayı belimi kırıyo işte o çok önemli!!!bide şu boğaz kelebeğimidir böceğimidir nedir onu da merak ediyorum tsmizlenmelimi ne amaaaannnn ben de temizlerim ne bilem yav!!!

dogus otoda en ıyı marka bujı 12 tl abı bujı pahalı bısı deılkı

abi sensörler vs. vardır kolay bişi değil o olay düşündüğün gibi..
havalar güzelse orda ben olsam giderdim karar senin Gökhan abim..

Geri
Üst Alt