Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba

Hoş geldin kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun... Far aydınlatma konusunda bende sıkıntı yaşıyodum temizlik yapınca görüntü kalitesi on numara oldu.

Alttaki durumla aynı şuan benim farlar :( bir tanesinde de su damlacıkları birikiyor.

Son düzenleme:
yağmurlu havada farların göstermiyorsa led xenon mu var aracında yada beyaz ampul takılı
far temizliğini mutlaka yaptırmalısın
lpg taktırıp taktırmamak sana kalmış bir durum yakıt masrafı cebini fazla yormayacaksa lpg taktırma derim ben yok eğer taktıracaksanda zavolli markayı tavsiye ederim.

Yani açıkcası benzinden mutluyum çok yormuyor beni. Cumartesi günü de ampülleri değiştiriyorum ve değiştirmişken temizliğini de yaptırırım.

Yani açıkcası benzinden mutluyum çok yormuyor beni. Cumartesi günü de ampülleri değiştiriyorum ve değiştirmişken temizliğini de yaptırırım.
eğer benzinden memnunsan hiç lpg taktırma benzinli araç kullanmanın tadı bir başka oluyor

Geri
Üst Alt