Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba...

mustafa1905

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba yaklaşık 1 ay önce 2014 referance ibiza sahibi oldum ve aranıza katılmaya karar verdim :)
Daha önce 2 sene civarı Hondaya bindim japondan inip Seata binince biraz afalladım açıkçası bir çok konuda yardımınıza ihtiyacım var :)
Aracımı modifiye etmeyi düşünüyorum hem bu konuda belki bir yardım hemde tanışma olması amaçlı bu konuyu açıyorum. Herkese hayırlı forumlar :)

Hos geldin, aracin hayirli olsun. Gule gule kullanin

Araciniz hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin insallah. Foruma hosgeldiniz. Forumda bircok konuda tecrubeli arkadslar var takildiginiz konuda yardimci olacak biri cikacaktir ;)

Hoşgeldiniz, Ibiza kullanıcısı olarak yardım etmeye çalışırız

Herkese merhaba yaklaşık 1 ay önce 2014 referance ibiza sahibi oldum ve aranıza katılmaya karar verdim :)
Daha önce 2 sene civarı Hondaya bindim japondan inip Seata binince biraz afalladım açıkçası bir çok konuda yardımınıza ihtiyacım var :)
Aracımı modifiye etmeyi düşünüyorum hem bu konuda belki bir yardım hemde tanışma olması amaçlı bu konuyu açıyorum. Herkese hayırlı forumlar :)

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim modifiye olarak Honda’da bulabileceğin kadar çeşit yok ama olanlar ile çok güzel araç yapabilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

yeni aracınızı kazasız belasız kullanmak dileğiyle aramıza hoşgeldiniz.

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim modifiye olarak Honda’da bulabileceğin kadar çeşit yok ama olanlar ile çok güzel araç yapabilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Evet gerçekten öyle fakat biraz apaçi işinden çıkıp daha oturaklı sade ve şık bi görünüm elde etmeye çalışacağım. Farklı bir senaryo bizi bekliyor izleyelim görelim bakalım :)

Geri
Üst Alt