Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar leon fr siparişimi bugün verdim

Merhaba arkadaşlar birkaçgün önce leon makyajı hakkında bilgi istimiştim sizden bende araştırdım sizinde söylediğiniz gbi makyaj 2018 de gelicekmiş bende bugün 150 ACT manuel, 18 jant, büyük ekran, beyaz renkli aracın siparişini verdim önümüzdeki ayın sonunda gelecekmiş araç allah utandırmaz inşallah hepşmize kazasız belasız günler nasip eder darısı herkese arkadaşlar
rabbim nazardan ve baltadan korusun...
profiline de yakışıklı bir foto şart...

Hayırlı ugurlu olsun insallah bende subatta verdim 125 bg buyuk ekran 18 jant kırmızı renk nisan 15 dediler smdide mayıs 20 dediler kac aydir bekliyorum insallah 1 bucuk aya gelir aracınızda benim cektigimi cekmessiniz

hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
bende geçen hafta kırmızı dsg fr siparişi verdim bende sen gibi bekliyorum 6 ayda gelicek :(
[doublepost=1462002289,1462002234][/doublepost]
Hayırlı ugurlu olsun insallah bende subatta verdim 125 bg buyuk ekran 18 jant kırmızı renk nisan 15 dediler smdide mayıs 20 dediler kac aydir bekliyorum insallah 1 bucuk aya gelir aracınızda benim cektigimi cekmessiniz

aman abi deme öle ya zaten sabırsızlıkla bekliyorum içimi kararttın :)

İnşallah ertelenmez benim araç ya ertelenirse çok üzülürüm ama bakıyorum hemen hemen herkesin siparişlerinde bir gecikme oluyor genel bir sorun var galiba ama inşallah ben ve benim gibi sipariş verip bekleyenler böyle sorunla artık karşılaşmazlar

Valla ben benm basıma geleni paylastim sende olmaz belki ama talep cok yogunmuş nedense piyasada araba yok

Geri
Üst Alt