Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercekli xenon aranıyor (leon)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi- xenon bulsam ben de değiştirirdim farlarımı walla

kış ortası düşündüğüm şey, ardından da chip belki. daha da dokunmam sonrasında. Zaten şu an bile yetiyor bana revizyonlarla.

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

sende ledli mercek var abicim dur bi keyfini çıkar.

abi aslında çok çok memnunum farlarımdan ama şöyle giderken tak tak xenon sellektör çaksam güzel olurdu hani :D

makyajlı kasaya uyuyor diye biliyorum ama tamponuda makyajsız takarsan olur sanırım yoksa çünkü makyajlının tampondaki faryuvası ve far farklı...

6bin tl ile kafamı yapıyorsunuz adam o paraya yerli bir araba alır normal far olsun sorun olmaz..

mercekli xenon arıyorum arkadaşlar.elinde olan satmak isteyen olursa pm den konuşalm.

iyi forumlar

leon için valeo marka bi-xenon olmayan mercekli farlar da var (bu arada valeo seat'ın orijinal farlarını, anahtarlarını üreten firma -en azından benimkinde öyle-) seat ...'da sormuştum çiftine 1300 tl demişti, ayrıca 7000k xenona da 700 tl, toplamda 2000 tl ye alınıyodu..

ben de kendi farlarım+1000 tl ye 2 ay kullanılmışını aldım, xenonlar yeniydi tabi.

bi xenonlaarın piyasası kullanılmışı 2000 2500 lira cıvarında doukanınkini gördüm bi sorun yok yani

Bu farlar makyajli kasaya olmaz cunku makyajli kasanin fari dqhq buyuk ayni far degil ayrica donuse duyarli bi xenon bunlar aracta fabrika cikisi takilidir bunu normal leona emaneten bagliyabilirsiniz en onemlisi donuse duyarli olmiyicqk ve manuel far ayari tutmiyicaktir aracin onunde we arkasinda otomatik far ayari sistemi war bu sayede otomatik far ayari mqnuel olqn bir arqbqda calismaz bu arada ben 1.6 leon sport ariyorum ;) bana iyi fiyat werirsen siyah sewmeme ragmen bu araci dusunebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt