Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes SLS AMG Türkiye'de

aux

Kayıtlı Üye
Herkese Selamlar;
SLS AMG 6.3 Türkiyede...
araçtan biraz bahsedecek olursak
19955-1963 yılları arasında üretilen Gullwing (martıkanat) ın günümüze yorumlanmış hali diyebiliriz.
Amg departmanı tarafından geliştirilen 6.3 litre atmosferik v8 571 hp gücünde.
7 kademeli çift debriyajlı şanzıman
0-100km 3.8saniye
Aliminyum şasi ve %47 ye %53 lük ağırlık dağılımı. Aracın şaftı sadece 4 kilogram ağırlığında.
360km kadran ;)
Opsiyonel Seramik Frenler.
Ağırlık tasarrufu amacıyla koltuk sırtlıkları magnezyumdan üretilmiştir.
Arkadaşımın objektifinden bir kaç foto;
bb966d18.jpg

MG_0059.jpg

MG_0055-.jpg

MG_0088-.jpg

MG_0043-.jpg

MG_002823-.jpg

MG_0033-.jpg

MG_0022-.jpg

MG_0053-.jpg

MG_0044-.jpg

MG_0057-.jpg

Aracı detaylı olarak görmek isteyenler, Bağdat Caddesi üzerinde Göztepe Işıkların 20 metre gerisindeki Koluman Mercedes'te görebilirler.

oturma yeriçukura giriyormuş gibi alçakta kalmış gereksiz bir araç almam doğrusu :p

ben onun amg oldugunu suan paylastıgında ogrendım:D hergun onunden gecsemde uzaktan uzaktan bakıyordum:p

yanlız aracın kötü bir yanı var..
SİS FARI YOK:D far+sis yakip gece gündüz dolaşmayi seven apaçi türk halkımız için hiç uygun değil..sisleri olmayan bir araç, sisleri yanmadan trafikte ilerleyen bir araç kendini nasıl gösterir :eek:

sis farı vardır farın içinde.. :)

ben onun amg oldugunu suan paylastıgında ogrendım:D hergun onunden gecsemde uzaktan uzaktan bakıyordum:p

SLS'in AMG dışında bi motoru paketi vs. yok benim bildiğim..

tolkicanım gelip bakarım ama kapılar kitli modda değil dimi içerde. ??

sis farı vardır farın içinde.. :)

SLS'in AMG dışında bi motoru paketi vs. yok benim bildiğim..

tolkicanım gelip bakarım ama kapılar kitli modda değil dimi içerde. ??
yıgıdo olum arac ahanda aynı bu sekılde duruyor zaten etrafındada guvenlık cemberı var:eek:

kapilar 70derece açik şekilde yiğitcim ancak ömerin de dediği gibi çevresi kapalı..

Geri
Üst Alt