Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meguiars Quick Wax kullanım?

3 senedir kendim yıkar ve kendim hare/koruma/cila uygulaması yaparım. Meguarsin ürünlerini kullanıyorum. İstediğinizi sorabilirsiniz
Kolay gelsin
hare gidermek için hangi ürünü kullanıyorsunuz.Sağolsun benim yıkamacı birde 3m olacak sürekli ona yıkatırdım hare yapmış arabayı birşey de demedim.Şu harelenmeyi gidermek istiyorum 5 aylık araba birde boya koruma var üstünde sorsan.

hare gidermek için hangi ürünü kullanıyorsunuz.Sağolsun benim yıkamacı birde 3m olacak sürekli ona yıkatırdım hare yapmış arabayı birşey de demedim.Şu harelenmeyi gidermek istiyorum 5 aylık araba birde boya koruma var üstünde sorsan.
Meguarsin swirlx kullanıyorum. Her ne kadar elle uygulama yapılabilse de güzel bir makineyle uygulama yapılırsa hem hareleri alır hem de parlaklık sağlar. Üzerine birde koruma cilasi uygulanir ve ardindan her yikamada hızlı cila uygulanirsa çok uzun sureler sizi götürur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

abi arabamı aldığımda üstünde kılcal çizikler vardı, yani bez izleri onları kaybetmek istyourm gözüme çok batıyor onları yok etmek ve parlatmak amacım
Çok derin değilse hem hare giderici olarak kullanılan swirlx işinizi görür. Ardından koruma yapılması şart. Yoksa yine aynısı oluşur. Bir de hızlı cila kullanmak lazım. Elle yapılan ürünler var ama kalıcı bir iş için makine şart.

Rica ederim. Bu işi çok bilmiyorum ama kullandığım ürünlerle sorunları cozdum gibime geliyor. Araba 5 yaşında ama hala parlak sıfır gibi. Maşallah diyelim

Geçen gün benzinliğe girdim. Ödemeyi yapmak için içeriye geçtim ve çıktığımda çalışan sert fırça ile camları silmiş ama ekstradan kapılardaki piano black yerlere de fırçayı sürmüş. Ses de etmedim, nereden bilecekti diye ama şu an çizgi çizgi rezalet bir görüntü var. Bu konuda bir bilginiz var mı acaba? Remover ile üzerinden geçsek düzelir mi :)

Rica ederim. Bu işi çok bilmiyorum ama kullandığım ürünlerle sorunları cozdum gibime geliyor. Araba 5 yaşında ama hala parlak sıfır gibi. Maşallah diyelim

Maşallah diyelim o zaman.Benim araçta yeni sayilir aslında ama güneş işigi ve net isiklarda o harelenmeyi görüyorum maalesef.peki koruyucu cila olarak ne öneriyorsunuz bu hare giderme işlemi sonrasında.

Maşallah diyelim o zaman.Benim araçta yeni sayilir aslında ama güneş işigi ve net isiklarda o harelenmeyi görüyorum maalesef.peki koruyucu cila olarak ne öneriyorsunuz bu hare giderme işlemi sonrasında.
Ben meguiars liquid wax ı kullanıyorum. Uygulaması çok basit birşey.
Ama Sonax profiline nano lack protect kullanan arkadaşım da var. O da memnun. Ayrıca son trend modaya uygun olarak seramik kaplama da uygulayabilir siniz.

Ben meguiars liquid wax ı kullanıyorum. Uygulaması çok basit birşey.
Ama Sonax profiline nano lack protect kullanan arkadaşım da var. O da memnun. Ayrıca son trend modaya uygun olarak seramik kaplama da uygulayabilir siniz.

Ben meguiars tercih edeyim en iyisi .bulunduğum yerde bu detailing işi işini profesyonel yapacak yer yok en azından ben malzememi götüreyim de bu malzemelerle yapsınlar ne olduğunu bilmediğim marka seylerle hare gidereceklerine.çok teşekkürler bilgiler için ayrıca ben yikamalardan sonra sonax brilliant shine kullanıyorum çok güzel bir ürün

Geri
Üst Alt