Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meğer BTU13 Batu nun Tamponları Fibermiş.....

dilbilgisini formule döken manyak Max örneği.. :D :D

ben ilan sahibine mesaj attım ilanın aksili iddia ediyorum diye :D adam cevap yazmış resimleri atabilirmisin bana diye Batuhan duy sesimi ön arka tamponun oldugu fotoyu yollarmısın bana g.t olup kalmayalım ortada :D ben plaka kısmını kapatıp adama gösteririm

ben ilan sahibine mesaj attım ilanın aksili iddia ediyorum diye :D adam cevap yazmış resimleri atabilirmisin bana diye Batuhan duy sesimi ön arka tamponun oldugu fotoyu yollarmısın bana g.t olup kalmayalım ortada :D ben plaka kısmını kapatıp adama gösteririm

serbay abı naptın yolladınmı resımleri...

Ben daha dün sabah gördüm kırmızı bi leon da..ilan sahibi sadece kendinde olduğunu sanıyor galiba:)

abı fotoyu sen cekmıstın sende nasıl fotosu yokkı 2 aracın fotosu hıc cekılmedı senın dısında

serbay abı naptın yolladınmı resımleri...

suanda serhat yolluyor bana msn den gosterecem adama :=)

Ben daha dün sabah gördüm kırmızı bi leon da..ilan sahibi sadece kendinde olduğunu sanıyor galiba:)

ayar oluyorum bende boyle ılanlara sırf bu yuzden zaten resim yolluyorum

abı fotoyu sen cekmıstın sende nasıl fotosu yokkı 2 aracın fotosu hıc cekılmedı senın dısında

ben hafıza kartını o gün kaybetmiştim fotolarda içindeydi :mad: serhat kendi pc yüklemek için hafıza kartının yedegini almıstı Allahtan onda var bi tek :=)

Fotolar bende serbay yollarım sana ;)

yolluyorsun bile usta.. adamı bi seyyy edip geleyim :D

Geri
Üst Alt