Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!mdat Yanıyordum..amfi öneriniz nedir?

abi kasko diyorsan eğer elektronik arızaları kaskoya dahil etmiyorlarmış benim kasko şirketinde öyle demişlerdi arabanın elektronik bir kısmı bozulmuştu. Aktif sistemde de hoparlörlerin crossoverlarının yerine yada amfinin üzerindeki crossoverların yerine işlemcili bir teyp yada ayrı bir işlemci kullanıyorsun bu işlemciler üzerinden hoparlörlere gecikme veye ileri alma verebiliyorsun :) öyle bir sistem dinlesen subwooferın diğer bileşenlerle uyum içinde çaldığı, bir daha geciken bir ses hep kulağını tırmalar :D Bu arada öküzlük ettim demeyi unuttum geçmiş olsun, arızanın bir sürü sebebi olabilir şimdi oturduğum yerden boş boş konuşmayayım

abi kasko diyorsan eğer elektronik arızaları kaskoya dahil etmiyorlarmış benim kasko şirketinde öyle demişlerdi arabanın elektronik bir kısmı bozulmuştu. Aktif sistemde de hoparlörlerin crossoverlarının yerine yada amfinin üzerindeki crossoverların yerine işlemcili bir teyp yada ayrı bir işlemci kullanıyorsun bu işlemciler üzerinden hoparlörlere gecikme veye ileri alma verebiliyorsun :) öyle bir sistem dinlesen subwooferın diğer bileşenlerle uyum içinde çaldığı, bir daha geciken bir ses hep kulağını tırmalar :D Bu arada öküzlük ettim demeyi unuttum geçmiş olsun, arızanın bir sürü sebebi olabilir şimdi oturduğum yerden boş boş konuşmayayım

ne özrü engin zaten konuya cevap yazmış olman yardım etmeye çalışman o anlama gelir..
araba da öyle bir sisteme denk gelmedim..mutlaka vardır..delay(gecikme) ayarlıyorsun.o zaman oturuyor..bir kaç resim paylaştım..active (aktif) sub lar-her şey içinde kendinden cross'lu ve amfili yani direk mühendizlik bir iş..sadece kasa plastik..ona takılıyorum ama koltuk altına giriyormuş araştırdım..ama sesini yakından dinlemedim..videolara sesi koymuşlar ama ses erçek ses değil..fiyatları da yüksek gelmedi bana 200-300 tl min..max 600 arasında..6-8 inç 100-150 watt..bulursam denemek istiyorum..

yeni amfi aldım taktırdım eve gelirken yandı mı ne oldu hiç ses yok..aradım dedim daha yeni aldık..yandıysa yensiyle değiştirim dedi..
galiba benim araç ta elektrik asamında bir sorun var..yarın bir elden geçireyim..hayırdır inşallah

yeni amfi aldım taktırdım eve gelirken yandı mı ne oldu hiç ses yok..aradım dedim daha yeni aldık..yandıysa yensiyle değiştirim dedi..
galiba benim araç ta elektrik asamında bir sorun var..yarın bir elden geçireyim..hayırdır inşallah

geçmiş olsun belki de sadece remote kablosu çıkmıştır, umarım yanılmıyorumdur. Basit bir sorun olsun da sizi uğraştırtmasın...

geçmiş olsun Varol Abi, Cumartesimi oldu bu olay, Allah korusun zamanında fark etmişsin, Anfiye aküden gelen kabloda sigorta nerede bağlı, bide akünü sonradan değiştirip Akımını yüksek aldığın oldumu tabi bide sigorta değeride önemli kaç amperlik sigortaydı, en sağlıklısı akü beslemesinin en yakınında sigorta olması tabiki, tekrar geçmiş olsun Cumarteside görüşemedik, inşallah bir sonraki gelişinde

yeni aldığım amfinin sigortası atmış..amfiyi kurtardık..ama bu işi kökten çözmek lazım..işin açıkçası antepde yeni bir tesisatçı arıyorum sigortayı takmadım şu an daha doğrusu takamadım nizipte sigorta yoktu..olmuş olsa ve alıp takmış olsam bile çalıştrımzdım..
sormuşsunuz akü değişti mi diye bilmiyorum ben değiştirmedim..
kablolar elektriği nerden alıyor bilmiyorum..
işin aslı antepdeyim ve nereye gideceğimi de bilmiyorum..işte o tesisatcıya gidiyordum...o da abi kontrol ettim sorun yok diyor..ama sorun çıkıyor..yeni bir yere gitmem lazım..
hatta elektornikçiye bile gitmek istiyorum canım sıkıldı midem bulandı..kaç gündür aynı şey için 300 km yol yaptım ve netice yok..
arabayı bugün gene sisteme bağladım..elektrik hatası vermiyor..
immobilezer hatası veriyor bide soğuk su sensörü arızası vermeye başladı..onları da değişitrecem bu hafta..sinirimden tırnak kalmadı..

benim yaptırdığım bi elektrikci vardı sigorta konusunda, inönü cad. de bulabilirisn iyi oto elektrikciler var, bence biraz bekle haftasonu ama cumartesi hepsini birden antepde istediğin gibi yaptırabilirsin

benim yaptırdığım bi elektrikci vardı sigorta konusunda, inönü cad. de bulabilirisn iyi oto elektrikciler var, bence biraz bekle haftasonu ama cumartesi hepsini birden antepde istediğin gibi yaptırabilirsin

inönü caddesi nerde tam olarak..zaten hafta sonuna bıraltım artık

evt nihayet olay halloldu..inşeAllah..verdiği ikinci amfi de yanmıştı..ama söz verdiği üzere..yenisi ile değiştirdi..tesisatı elden geçirdi bie yerde gecşeme varmış..ve sigorta takmayı unutmuş..sigortayı da takdırdım..umraım bi daha başka sorunla karşılaşmam..eski amfiyi de yaptırdım..elimde duruyor şimdi

Geri
Üst Alt