Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mazot katkısı

Sizin araçtaki motor common rail değil ki :confused:

ben 80 bın km de aracımıza koymustum acıkcası bır fayda gormedım :) degısen bısey olmadı olduysada ben anlamadım.fakat bu tur urunlerı 15bınkm de bır kullanmak gerekıyormus

bu lınk geldı attım ısmı ıcın mazot katkısı bugun araca koydum common raıl würth urunu

Tamam da, bu ürün işe yarar bişey olsa bile Common Rail motorlar olduğu için yazıyo. Sizin araçtaki motor Common Rail değil demek istediğim o.
Bugüne kadar bi yakıt katkısının bir işe yaradığını duymadım görmedim ben.

bence gerek yok..
servis önermişse doğrudur ama..Ford bu konuda çok hassas mesela..

Ford'un önermesinin sebebi ticari.
Mesela, aracın satışı da Koç'a ait, Opet benzinliklerde Koç'a ait olduğu için garanti dışı kalmaması için yakıtı Opet'den alma zorunluluğu koşuyolar. Hem araçtan hem yakıttan kazanıyo.

CR olsak alalımda bizim motorlar CR değil ki ayrıca CR olsada almam ben bunu benim kırsal mazotuma katkı ne gerek:) değil mi ayberk:) iki okur üfler geçer gideriz:)

bazı fırmalar yakıt konusunda veya urun konusunda bu tur kosullandırmalar yapıyor

Geri
Üst Alt