Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Toplama

bora55

Kıdemli Üye
Selamün Aleyküm...
Başlıktan da anlaşılacağı üzere masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum.
Şuan ki makine artık baya bir kasar oldu.

Ancak ben bu işi pek değil hiç anlamıyorum.
Yani hangi parça hangisiyle uyumlu olmalı hangi parça daha iyi olur bilgim yok.

Acaba böyle beni yönlendirebilecek ve bilgisayarı olusturabilecegim bir site var mı..

Butcem 5 maksimum 6 bin
Kullanım amacım çocuktan fırsat buldukça son çıkan oyunları güzel kalite de oynayabilmek ve nette dolanmak (film YouTube vs)

Ya da bana buradan şu şu parça senin işini görür diyecek var mı ?

Selamün Aleyküm...
Başlıktan da anlaşılacağı üzere masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum.
Şuan ki makine artık baya bir kasar oldu.

Ancak ben bu işi pek değil hiç anlamıyorum.
Yani hangi parça hangisiyle uyumlu olmalı hangi parça daha iyi olur bilgim yok.

Acaba böyle beni yönlendirebilecek ve bilgisayarı olusturabilecegim bir site var mı..

Butcem 5 maksimum 6 bin
Kullanım amacım çocuktan fırsat buldukça son çıkan oyunları güzel kalite de oynayabilmek ve nette dolanmak (film YouTube vs)

Ya da bana buradan şu şu parça senin işini görür diyecek var mı ?
Neden Masaüstü? Bu konu çok önemli. Yani evde çok sağlam bir monitörünüz var ses sisteminiz var sadece kasa mı eskidi? Buna göre yanıt vermeyi yardımcı olmayı tercih edersem yanlış anlaşılmam umarım.

Teşekkürler

Neden Masaüstü? Bu konu çok önemli. Yani evde çok sağlam bir monitörünüz var ses sisteminiz var sadece kasa mı eskidi? Buna göre yanıt vermeyi yardımcı olmayı tercih edersem yanlış anlaşılmam umarım.

Teşekkürler

Monitörün de çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama sanırım işimi görür. Philips 192EL modeli yanılmıyorsam.
Ses sistemine gelirsek o da yok. Kulaklıla oynuyorum oyunları daha iyi oluyor.
Kasa evet eskidi diye düşünüyorum. Oyunları oynayamıyorum oynadıklarım da baya düşük bir görüntü ile oynuyorum.
Nete de biraz zor girmeye başladı...
Makinanın özellikleri şu :
işlemci amd athlon II x3 450 processor 3.2 ghz
bellek 4096 ram
ekran kartı nvdia geforce 9800 GT

Neden masaüstü.
Hiç laptop kullanmadım. Önyargı diyelim.
Bu şekilde daha iyi oyun oynandığını düşünüyorum.

4 ya da maks. 5 sene beni götürecek bir şey lazım.

selamlar..
kardeşim o paraya yeni nesil pc kurabilirsin.. i7 işlemci olmasa bile i5 kurup işlerini halledebilirsin..
bilgisayar kuramadıysan, o paraya neler alabileceğini tek tek yazabilirim..

teşekkürler-sayqılar

selamlar..
kardeşim o paraya yeni nesil pc kurabilirsin.. i7 işlemci olmasa bile i5 kurup işlerini halledebilirsin..

teşekkürler-sayqılar

Bilgisayar konusunda bilgili değilim. Bir önceki bilgisayarımıda arkadaşım vasıtasıyla toplatmıştım...

selamlar..

teşekkürler-sayqılar
Umut sende yapabilirsin veya @bora55 bana 0530 970 2009'dan yaz. Ben sana bir arkadaşın numarasını vereceğim. Senin iş onda

Merhaba

6 binlik butce ile toplanacak sistemden beklentin ne olacak oncelik bu
Eger ki video izleyip film cekirdek youtube sosyal media diyorsan hic 6 binlik bi sistem toplama git direk caspere

Ben oyun oynayacagim fps lazim autocad solid gibi programlar kullaniyorum diyorsan o ayri

Ama sahsi fikim boyle bi sistem icin intel tabanli degil yeni nesil amd tabanli sistem topmaki uzun vadeden sonra ufak degisiklerle guncelligini koruyabilsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt