Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marşpiyel rengi?

sen bir yapta sonra hoş gelmezse sökersin kaplamayı volkan

herşey artık mat siyah..
bence lip'i ve maşbiyeli öne çıkarmak için 3M'in karbon kaplaması vardı onla kaplatsan harika durur..

herşey artık mat siyah..
bence lip'i ve maşbiyeli öne çıkarmak için 3M'in karbon kaplaması vardı onla kaplatsan harika durur..

mert karbon olayına hiç girmeyeceğim abi..bir ara ayna kapaklarım falan orjinal karbondu ama yok karbon un iyice suyu çıktı..bi de biraz japoncu işi

Volkan yaptıklarını görünce ben arabaya binmeye utanıyom aaa yeter artık yahu :D:D:D

ben artık daha yüksek havalı bişey istiyorum, şöyle 4*4 kamyonet biraz yüksek bişey olsun. son günlerde gözüm hep navaralara takılmaya başladı. Kar yağınca yada şehirden sıkılınca asfalttan direksiyonu kırıp kurtulmak istiyom. Jeep hiç düşünmedim, kamyonel daha makul bir çözüm bence.

Kanka bence lıpı eskı halıne cevır sıyah kalsın marspıyel fıkrı bencede guzel olur,logo krom kalsın ellesme zaten :) yada soyle b uygulama da yapabılırsın kı cok guzel durur bence,lıp ve marspıyele uygulayacaksın:)Farklı stıckerlar ıle yapabılırsın

001xhb.jpg

002erz.jpg

003ohz.jpg

006px.jpg

korkunç olmuş can =) sölemediğini varsayiyorum=)

Lip'i sök :)

Yada lipi orj bırak marşpiyeli siyah yap :) Güzel hareket olur bnce Volkanım.

Volkim gel dediğimi yapalım :) lipleri siyaha çevirelim

senin marşpiyelleri denemek için de olsa siyaha kaplıyalım

bana bir logo bulalım :D

Bence de lipi siyah yap, başka da bir şey değiştirme :)

İlla değişiklik diyorsan, arabayı turuncu yap, kaplama üstüne kaplama :D:D
Ya da Copaedition çizgileri de olabilir:
copa_Front.jpg

seatex.jpg

25557.jpg

Kanka bence lıpı eskı halıne cevır sıyah kalsın marspıyel fıkrı bencede guzel olur,logo krom kalsın ellesme zaten :) yada soyle b uygulama da yapabılırsın kı cok guzel durur bence,lıp ve marspıyele uygulayacaksın:)Farklı stıckerlar ıle yapabılırsın

başka ne çeşitleri var bunun Can'ım.. :D :D

Geri
Üst Alt