Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marş almama sorunu hakk.

mrsente

Kayıtlı Üye
Rölantide dalgalanma sorunu ve termostat arızalarını giderdikten sonra yeni bir sorun çıktı araba marş alırken zorlanıyor aldıktan sonra kapatıp açtığımda rahat marş alıyor araba 10 15dk dinlendikten sonra yine marş almada zorluk yaşıyor aküyü yeni değiştim elektrikçi herhangi bir sorun olmadığını söylüyor nedeni nedir acaba ? Yardımlarınız için teşekkürler.
Not: akü bağlantısı kopartılıp bağlandıktan sonra oluyor bu sorun.

Araç : leon 1.6 lpg 2006 reference

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rölantide dalgalanma sorunu ve termostat arızalarını giderdikten sonra yeni bir sorun çıktı araba marş alırken zorlanıyor aldıktan sonra kapatıp açtığımda rahat marş alıyor araba 10 15dk dinlendikten sonra yine marş almada zorluk yaşıyor aküyü yeni değiştim elektrikçi herhangi bir sorun olmadığını söylüyor nedeni nedir acaba ? Yardımlarınız için teşekkürler.
Not: akü bağlantısı kopartılıp bağlandıktan sonra oluyor bu sorun.

Araç : leon 1.6 lpg 2006 reference

Geçmiş olsun ateşleme kısmında sıkıntı var mı acaba yada buji kısmında soğuk iken ateşlemede geçikme yapıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun ateşleme kısmında sıkıntı var mı acaba yada buji kısmında soğuk iken ateşlemede geçikme yapıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bujileri yeni değiştirdim. Termostatı değiştirmeden önce sıkıntı yoktu değiştirdikten sonra akünün kablolarını çıkarmak zorunda kaldı herşeyi tekrar taktı böyle bir sorun olmaya başladı

Bujileri yeni değiştirdim. Termostatı değiştirmeden önce sıkıntı yoktu değiştirdikten sonra akünün kablolarını çıkarmak zorunda kaldı herşeyi tekrar taktı böyle bir sorun olmaya başladı

Sorun cozuldu mu bende de aynisi var 2008 staylance .ben benzin pompasindan supheleniyorum

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt