Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marș basıyor, araç çalıșmıyor

Tamam kardeş bak lpg regülatöründe kaçak var . Üstte dediklerim gibi yüzde 99 sorunun bu. İyi bir lpgciye git. Regülatörüne özellikle baktırt. Hatta kaçak varmı diye biraz daha ilkel olan bi yöntemle bakıyolar. İçi su dolu bi şişede hortum bağlı onu regulatöre takıyo bakıyo :) aynı sorun bende vardı bu şekil hallettik. Hadi kolay gelsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam kardeş bak lpg regülatöründe kaçak var . Üstte dediklerim gibi yüzde 99 sorunun bu. İyi bir lpgciye git. Regülatörüne özellikle baktırt. Hatta kaçak varmı diye biraz daha ilkel olan bi yöntemle bakıyolar. İçi su dolu bi şişede hortum bağlı onu regulatöre takıyo bakıyo :) aynı sorun bende vardı bu şekil hallettik. Hadi kolay gelsin

eyv cok sagolasin ins bu sekilde cozeriz, bi umutlandim simdi:)

İnş sorunun çözülür. Bişey değil bu arada.

Dilerim sorunun çözülür:sebebini yazarsan sevinirim

Geri
Üst Alt