Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Manuel şanzıman sorunu

Bununla ilgili bizleride bilgilendirirseniz sevinirim bende MK4 kullanıcısıyım oylesıne bir problem yaşamadım hıc birlikte istişarede edebiliriz cunku kullanıcısı çok fazla yok araçlara yabancıyız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8bin km de servise götürdüm, bunda bişey yok dediler. 10500 km de baskı balata volan yandı 22.500₺ fatura çıkardılar “kullanıcı hatasıymış” 8 binde getirdim salladınız beni diyorum bişey de demiyolar. Saçmalık anlayacağınız. 15 gündür bekliyorum servisten çıkmasını. İlk götürdüğümde düzgün baksalardı muhtemelen 5-10 bin e hallolacaktı

Ben uzun yıllardır manuel kullanıyorum hiç sorun yaşamadım
Daha önce götürdüğünüzde servis bakım kaydı varsa eğer servise diretebilir siniz belki iyi niyet indirimi yaparlar

Baskı balata volan değişimi yapılınca şanzıman arızası olduğu anlaşılmış garanti kapsamında değiştirebiliriz dediler, seçimlik hakkımı kullanarak sıfır araç istediğimi belirttim. Bekliyorum.

Geri
Üst Alt