Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mancherster'in Büyük Beşiktaş taraftarı hakkındaki yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valla süper olurdu ozan. pascalı öyle seviyordumki pascal gol attığında gururdan gözlerim doluyordu. kırmızı kart gördüğünde hiç kızmıyordum. şimdi olacaktı varya gs maçında sabriyi.fb maçında emre belözoğlu, lugano yu kesin döverdi.

valla süper olurdu ozan. pascalı öyle seviyordumki pascal gol attığında gururdan gözlerim doluyordu. kırmızı kart gördüğünde hiç kızmıyordum. şimdi olacaktı varya gs maçında sabriyi.fb maçında emre belözoğlu, lugano yu kesin döverdi.

sorma Mehmet, onun bize aşık olduğu kadar biz de ona aşıktık. Yıllar geçti hala unutamıyorum adamı, en beşiktaşlıyım diyen futbolcudan çok daha beşiktaşlıydı. kendisine olan sevgim nickimden de belli oluyordur.

bazen bizi zor durumda bıraksa da siniri ben de kızamıyordum adama. hele ki leeds maçında elemana koyduğu yumruk çok yerindeydi hiç kızmadım :)

ben yönetimimizi o yüzden hala pek sewmem, başka bir takım acaba elini şortuna soktu diye taraftarın sevgilisi bir yıldızı gönderirmiydi? bence göndermezdi...

pascal zaten beşiktaşlı olduğunu söylüyor her fırsatta.beşiktaştan ikinci kez yollandığında bile hala beşiktaşta bedava oynarım diyordu. adam inönünün çimlerini yemişti. varmı böyle beşiktaş sevgisi. bu yüzden taraftarda ona aşıktı. aslında pascalı getireceksin menejer olarak iyi oynamayan futbolcuları döver valla.:D

bir gün dönecek bir şekilde ben inanıyorum buna

Beşiktaşlı olmak bir ayrıcalıktır,herkese nasip olmaz..!!Yensede yenilsede,İnönü'nün o büyülü atmosferi yetip artıyo insana...Çünkü eşi ve benzeri yok..!

beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt