Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe sahil hoş sohbetler durağı!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aranıza yeni katıldım ama gelmek isterim bir de şöyle bir teklifim olacak arkadaşlar profesyonel olarak fotoğrafta çekiyorum araçların güzel karelerini de alabilirm tabi ben işten 6 da çıkıyorum gelmem 6 30 u bulacaktır kabul ederseniz aranıza gelmekten mutluluk duyarım

kabul etmek ne demek memnun oluruz...

aranıza yeni katıldım ama gelmek isterim bir de şöyle bir teklifim olacak arkadaşlar profesyonel olarak fotoğrafta çekiyorum araçların güzel karelerini de alabilirm tabi ben işten 6 da çıkıyorum gelmem 6 30 u bulacaktır kabul ederseniz aranıza gelmekten mutluluk duyarım

Memnun oluruz can sen yeterki gel ne pozlar çıkar.........:)

onur duyarız...fotoğraf çekimi için teşekkürler bu güzel olucaktır.

rica ederim :) 6.30 gibi anca aranızda olucam yanlız :) o da en erken malüm 6 da çekmeköyde işyeirnde çıkıyorum anca gelmiş olurum

dersim var gelemem o saatte ama bence başka bi yer olsun çevirmeler yüzünden sahil yolunun bazı alanlarını kullanıyorum sadece ve orası tehlikeli bölge.. :)

dersim var gelemem o saatte ama bence başka bi yer olsun çevirmeler yüzünden sahil yolunun bazı alanlarını kullanıyorum sadece ve orası tehlikeli bölge.. :)

e-5 gel idealtepe sahile bağlan köprünün üstünden kıvrıl hemen orası..

artık ozaman 14ü kısmetse Tarık...:eek:key:

öle artık... ya gelirim aslında ama hatun 20,30 da çıkıo işten yanlız geliim deseme izin vermes :):( gerçi bayanlar geliomu bilmiyorum ama bi yandanda o yol yanlızda çekilmez... bilemedim napsam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt