Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mallya: 'Motorhome iddiaları gülünç'

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
vijah-mallya-face.jpg


Force India, bu hafta sonu İtalya Grand Prix'nin geçileceği Monza'da, her zamanki motorhome'unu kullanacak.

İki hafta önce Spa'da, takım üyeleri eski bir görünüme sahip MotoGP'ye ait bir yerde konaklamıştı. Bu durum, takımın mali durumunun yerinde olmadığına ilişkin soruları gündeme getirmişti.

Yapılan spekülasyonlara göre, Force India, borçlu olduğu; bir Alman kredi kurumunun merkezine çok yakın olması nedeniyle Belçika'da etkileyici bir motorhome getirmek istemedi.

Takım patronu Vijay Mallya bugün PTI haber ajansına yaptığı açıklamada, haberleri "gülünç" olarak niteledi. Mallya, Valencia ve Spa yarışlarının arka arkaya gelmesinden dolayı MotoGP'ye ait bir yerde kaldıklarını, motorhome için zaman harcamadıklarını kaydetti.

Mallya, "Sizin de bildiğiniz gibi, motorhome 40 ton ağırlıkta ve söküp başka bir yere taşıyıp dikmesi üç gün alıyor" şeklinde konuştu.

Mallya, "Bu yüzden orjinal motorhome'u Monza'ya gönderdik. Spa'da ise geçici olanını kullandık" dedi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt