Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajsız kasa welcome mode???

aljn

Kayıtlı Üye
Daha önce welcome mode ile ilgili konu açılmıştı fakat orda sorduğum soruya cevap bulamamıştım..Bu ender elektronik makyajsız leonlara da yapabiliyor mu welcome mode ?bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son gelen haber olmuyor yonunde idi..Farkli protokol kullaniyormus faceliftli araclar..

Daha önce welcome mode ile ilgili konu açılmıştı fakat orda sorduğum soruya cevap bulamamıştım..Bu ender elektronik makyajsız leonlara da yapabiliyor mu welcome mode ?bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

o konuda zafer abi yapılmadığını söylemişti sanırım...

benim anlamadigim madem boyle hos bir ozellik var ve acilabiliyor, neden acik satilmiyor :confused:

sonuç olarak aynı donanıma sahip araçlar neredeyse.. teşekkür ederim :(

Selam üstad.ankaraya sürekli yolu düşen biri olarak bu wellcome mode ankarada yapılamıyor mu bi araştırsan.yani bunun için ta istanbula mı gidecez.15 tatilde gelecem ankaraya şunu halletsek oraya gelmişken.bi kulağında olsun bakıver gözüm yaa.

welcome mode kapıları açınca farın yanması değilmi? yolunu aydınlatmak için bnm arabada varda makyajsız kasa...

Geri
Üst Alt