Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leonlarda arka kapılarda tweeter yokmuş!

arabam 2009 haziran çıkışlı makyajlı kasa

kitapçığında ve kataloğunda olmadığı kabak gibi yazıyor almadan önce okusaydınız keşke aldığınız arabanın donanımını.
ikinci el aldım yuvası var diye olduğunu düşündüm bide oradan titreme sesi ses yapıyodu, saol yorumun güzel

mete kardeşim arkalara tweeter takabilirsin tabi kolonlardan kablo çekerek ama tweeter artıya direnç bağlaman lazım yoksa çok şşşş sesi alırsın..yada iki tane sağ ve sol kapıya crossover alacaksın ana gelişi ona baylayıp ordan dağıtacaksın basit bi işlem oda nede olsa arkada hat var..en son istanbuldan gelirken cross fiyatı 40 tl demişlerdi ucuzu da vardır. herhalde..ama eğer 2 cross 2 tweeter alacaksan buldun 100-120 lirayı..çarşı da sinemayı geçtikten sonra turistiğe giderken adını unuttum onda hazır jbl component takım var 120 liraya..bu başka olay tabi..ama en basit yol 2 adet tweeter 20 tl...2 adet direnç 5 lira etti 25 lira böyle de olur memnun da kalırsın..

saol Varol bende öyle bişeyler yapmayı düşünüyorum, araçı satarken zor mu koymak 20 tl lik şeyi :eek:key:

saol Varol bende öyle bişeyler yapmayı düşünüyorum, araçı satarken zor mu koymak 20 tl lik şeyi :eek:key:

yukarıda da arkadaşların belirttiği mesele koymuyo....ler..golf a3 satılsın muhabbeti yüzünden..yoksa onu koymak 5 dakkalarını alır ve onlar koyarsa 20 tl ye bile mal olmaz...antep de nerdesin..inince arayayım görüşelim..

kardeş oradan gelen ses gittimi sen onu de bakalım:)geçmediyse bana bilgi ver dermanı bende:=)

mete kardeşim arkalara tweeter takabilirsin tabi kolonlardan kablo çekerek ama tweeter artıya direnç bağlaman lazım yoksa çok şşşş sesi alırsın..yada iki tane sağ ve sol kapıya crossover alacaksın ana gelişi ona baylayıp ordan dağıtacaksın basit bi işlem oda nede olsa arkada hat var..en son istanbuldan gelirken cross fiyatı 40 tl demişlerdi ucuzu da vardır. herhalde..ama eğer 2 cross 2 tweeter alacaksan buldun 100-120 lirayı..çarşı da sinemayı geçtikten sonra turistiğe giderken adını unuttum onda hazır jbl component takım var 120 liraya..bu başka olay tabi..ama en basit yol 2 adet tweeter 20 tl...2 adet direnç 5 lira etti 25 lira böyle de olur memnun da kalırsın..

varol abi mrb ya bende bu ucuz tweeter ları düşünüyorum da sen kullanan biri olarak önerir misin? nette var 5-10 tl ye :) arabada jameson 1400watt amfi ve jbl 1000 watt sub var. bass fazla geliyor. tiz istiyorum ama mid tizlere de güvenemiyorum açıkçası. kapıyı sök tak fln :S 2 küçük tweeter iş görür mü? :)

kitapçığında ve kataloğunda olmadığı kabak gibi yazıyor almadan önce okusaydınız keşke aldığınız arabanın donanımını.

Ben biliyordum ama arka kapıda tweeter yerlerini görünce var sanmıştım. Amaaan nasıl olsa arkada oturmuyorum =)

benımkınde var calısıorda egılıp dınledım yanı :D

Geri
Üst Alt