Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon kornası hakkında..

babaerkan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese selam.
benim makyajlı kasadaki korna hiç hoşuma gitmiyor.hadi sesini geçtim ama basar basmaz çalmaması çok canımı sıkıyor.önceki aracım jettada hem sesi çok güzel hemde çok duyarlı hemen çalardı.anladığım kadarıyla bunun sistemi böyle..bu konunun çözümü hakkındaki önerileriniz nedir acaba..tabiki orj. halini bozmadan:(

mayjaklı kasalar mayjaksız kasalar gibi değil özellikle elektrik sistemi.. makyajlılarda ilk beyine uyarı gidiyor sonra ötüyor diye biliyorum, makyajsız arabalarda böyle problem yok. Ayrıca kornayı değiştirsen bile aynısı olacak zira aracım makyajlı bende bu yüzden ferrari kornası taktırdım ama elekkronik sistem yüzünden değişen birşey olmadı...

VW ile aynı şekilde elektronik uyarıcıyla çalıyo 1P Leon'lar makyajlı makyajsız fark edeceğini sanmıyorum..
hassasiyet olayı direksiyonun tasarım farkından olabilir..bence dilinden bi zaman sonra daha iyi anlarsınız sorun çözülür.. :)

bende stabelin kornası var makyajlı kasa hiç bir sorun yok orgınalden daha iyi bence :)

VW ile aynı şekilde elektronik uyarıcıyla çalıyo 1P Leon'lar makyajlı makyajsız fark edeceğini sanmıyorum..
hassasiyet olayı direksiyonun tasarım farkından olabilir..bence dilinden bi zaman sonra daha iyi anlarsınız sorun çözülür.. :)

bende stabelin kornası var makyajlı kasa hiç bir sorun yok orgınalden daha iyi bence :)

arkadaşın anlatmak istediği kornaya bastığında geç tepkime veriyor ve haklı. Makyajlı kasada bu problem var farklı korna taksan bile düzelmiyor. Dolasıyla makyajlı ve makyajsız kasada çok fark var. Direksiyon tasarımından değilde elektronikden kaynaklanıyor.

gecikme varsa bilemicem.. :)

arkadaşın anlatmak istediği kornaya bastığında geç tepkime veriyor ve haklı. Makyajlı kasada bu problem var farklı korna taksan bile düzelmiyor. Dolasıyla makyajlı ve makyajsız kasada çok fark var. Direksiyon tasarımından değilde elektronikden kaynaklanıyor.

+1 abicim

geçen hafta düğün konvoyunda herkes seriye baglamıştı , ben çalıyorum , saçmaa sapann melodii çıkıyoo ortayaa :D :D , basıyorum bi sn alıyo , 2. yi , 3 sn sonra çalıyo falann , öylee kafasına göre takılıyo :D

maalesef şimdilik bir çözümü yok herhalde:( acaba ne mantıkla böyle bişey yaptılar çok enteresan

o zaman hoş değilmiş yahu..
öyle olduğunu bilmiyodum..

Aynen bende çok sinir oluyorum düğün konvoylarında seri bi şekilde çalamıyorum :D

şuanlık çözümü yok bildiğim kadarıyla :)

Geri
Üst Alt