Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

makyajlı leon için hoparlör önerisi

engincim orjinal cd lerdede oluyor aslnda :) bakalm ya zaman var daha araştırmaya devam tavsiyeler için teşekkürler.

abi eq. bozuyordur o zaman her şey sıfırda mı? mid olsun tiz olsun bas olsun?

öyle bir ihtimal daha var ama dinlemeden de söylemesi zor...eğer daha önceleri limitleri zorladıysan..hoparlörlere zarar vemiş de olabilirsin ama farazi konuşuyorum...o zaman da iyi ses alamazsın

abi eq. bozuyordur o zaman her şey sıfırda mı? mid olsun tiz olsun bas olsun?
yok herşey sıfırda ikende oluyor. hatta bası falan - ye alnca bir nebze düzeliyor. bence orjinal kolonlar çok kaliteli değil ve kaldırmıyor diye düşünüyorum

öyle bir ihtimal daha var ama dinlemeden de söylemesi zor...eğer daha önceleri limitleri zorladıysan..hoparlörlere zarar vemiş de olabilirsin ama farazi konuşuyorum...o zaman da iyi ses alamazsın

kolonlarda zarar olsa anlaşılır abi sesinden

eskişehirde çok uzak burda olsan bir dinlerdik..ama haricen birilerine dinletsene onların düşüncelerini de alsana..

çoğu arkadaşım beğeniyor onlara göre pek sıkıntı yok ama insan takar ya kafayı bir şeye beni kesmiyor bakalm mersinde buluşrsak faruk abininkini denicem.

benimkini de arkadaşlarım beğeniyordu ama ben değiştirdim ama bunun sebeplerinden biride bundan önce ses işimde olmamdan dolayı kaynaklanıyor hep iyi bir di**** sistemi arıyorum..
hoş arabada bunu bulmak da zor..her şeyin yeri yanlış..arkayı da kullanmak istemiyorum..ben bir şekilde biraz da olsa idare eder bişiler yaptım..biraz daha uğraşacağım ama fazla değil..mutlu değilsen değiştir orjinal teyp kalsın..mid takım al bi de onu beslicek güzel bir amfi..orjinal teyp de bas çıkışı yoksa amfinin sub çıkışlı olanına bak..ama bassız gene tatmin olmazsın..ben 13 ünden sonra gene antepdeyim bakarım sana mid takım ama..ordan alınanın garantisi yok..daha doğrusu ucuza benim aldıklaımın garantisi yok..pionneer deh3250 ub aldım 180 lira mesala..ama garanti yok..

abi dediğim gibi öyle bir sistem peşinde değilim. toledomda bindiğim zaman aldığım orjinaldeki ses kalitesine yakn olsn yeter. yani çok uçuk bir fark beklemiyorum sadece netlikte artş :) ama tekrar teşekkürler bilgiler için.

çoğu arkadaşım beğeniyor onlara göre pek sıkıntı yok ama insan takar ya kafayı bir şeye beni kesmiyor bakalm mersinde buluşrsak faruk abininkini denicem.

ben niyetlendim ama yaptırtmadım hala Emre :D:D dene ama aynı sesi alırsın:)

bende benzer bi konu açacaktım buradan yazayım dedim, Makyajlı leonumda ilk olarak arka sol kapıdaki tweeterdan zırıldı gelmeye başladı tam arkamada olduğu içinde rahatsız ediyordu ses balansını ön tarafa verdim değiştirene kadar dünde çok yüksek olmamakla beraber sesli müzik dinlerken sağ ön kapıdaki hoparlör resmen patladı :kizgin: şimdi sadece sol öndeki çalıyor yani ille beni değiştir diyolar uygun ayarlayabilirsem mid bass düşünüyorum, ölçülerini bilen ya da mid bass dışında da normal hoparlör öneren birisi var mı? inşallah hoparlörü sökmek içinde komple kapıyı sökmemiz gerekmiyordur çünkü eski arabam Golf 5 de öyleydi:(

Geri
Üst Alt