Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon 1.6 Dizel DSG Donanımı...

hill holder koymuşlar style a ek olarak çok güzel olmuş.Ama şu kararan iç dikiz aynayı nasıl koymuyorlar anlamıyorum.
hill holder ve esp dsg olduğu için geliyor manuelleri benim arabayla aynı donanım can. hill holder ın gelme sebebide dsg rampada geri kayar klasik otomatikler gibi değildir.

BMW 20-30d'si hariç dizel almicam galiba hiç zaman.. :)

mercedes yeni makineleri test etmeden bence iddialı konuşma Yiğit :) e250cgi performansı ile beni mest etmiş durumda. BMW'den çok daha atak ve sessiz. e350cgi performansını düşünemiyorum bile ...

mercedes yeni makineleri test etmeden bence iddialı konuşma Yiğit :) e250cgi performansı ile beni mest etmiş durumda. BMW'den çok daha atak ve sessiz. e350cgi performansını düşünemiyorum bile ...

Faruk abim geleneksel olarak Merc'ler BMW'dan performans konusunda geri kalır..
BMW her daim daha sportiftir Merc'ten.. :)

DSG okadar güzel birşey ki; ASLA otomatik kullanmam derdim ama lafımı yedim:) DSG bambaşka birşey ve dizelde pek bir fark yokmuş gibi verilerde ancak manuelden daha az yakıt tüketimi var kesinlikle doğru.

Emre DSG rampada kayarmı demek istedin anlamadım?
aynen öyle.torkkonvertörü yok yani geri kaymaya karşı koyacak bir kuvvet yok.

seninaracında hill holder kapatılamıyor sanırım. passatlarda ve golflerde hill holder ı kapattığın zaman çok güzel geri kaçırıyor :) bu yüzden hill holder standart geliyor golftede byledir dsglilerde octavia da falanda.

beyaz manuel aradık ama bulamadık , izmitte siyah bi tane bulduk we aldık haftaya pazartesi teslim alacaz 44,400e aldık bide bunu deneyelim bakalım =)

Geri
Üst Alt