Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Kasada USB Sorunu

bende de sandisk bazen tanimazdi teybi kapatip acardim en olmadi olurdu

konu eski dert aynı 1 hafta önce sıfır leon fr aldım usb ler çalışmıyor ama telefonu şarj ediyor gecen servise götürdüm odis e bağladılar ugrastılar olmadı salı günü servise bırakacağım usb ler için bakalım neymiş sorun

konu eski dert aynı 1 hafta önce sıfır leon fr aldım usb ler çalışmıyor ama telefonu şarj ediyor gecen servise götürdüm odis e bağladılar ugrastılar olmadı salı günü servise bırakacağım usb ler için bakalım neymiş sorun

Flash belleğinize format atarken ntfs sistemi degil de fat32 denediniz mi?

Flash belleğinize format atarken ntfs sistemi degil de fat32 denediniz mi?
fat 32 de denedim ntfs de denedim yavasta biçimlendirdim farklı belleklerde denedim olmuyor ama telefonu şarj ediyor işin garip tarafı , daha 1 haftalık araba işin kötüsü şimdi usb kısmını söküp takacaklar ses gelir sagında solunda çizikler oluşur diye endişe ediyorum
multimedyada kaynak kısmında usb 1 ve 2 ler karanlık çıkıyor sdcard çalışıyor

Belki temiz çalışırlar. Enerji olup ta mediada çalışmaması birde sıfır arabada çok sinir bozucu.

Geri
Üst Alt