Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Kasada USB Sorunu

usb belleğinizi fat formatında biçimlendirmelisiniz..4 gb ta kadar flash bellek destekler leonunuz ama flash belleğiniz readyboost özelliği olmamalı yoksa okumuyor..

Fat formatında biziçlendirdim. 2 gb kapasiteli deneme için içine sadece bir mp3 dosyası ekledim. Merak ettiğim MEdia düğmesine basınca sizde AUX-CD- USB seçenekleri çıkıyo mu? Bende sadece AUX ve CD Var. Aux u seçiyorum ama ekranda sadece AUX yazıyo

Fat formatında biziçlendirdim. 2 gb kapasiteli deneme için içine sadece bir mp3 dosyası ekledim. Merak ettiğim MEdia düğmesine basınca sizde AUX-CD- USB seçenekleri çıkıyo mu? Bende sadece AUX ve CD Var. Aux u seçiyorum ama ekranda sadece AUX yazıyo

aux - cd şeklinde çıkıyor aux diyorsunuz ondan sonra media loading demesi bitincede çalmaya başlaması gerek. çalmaya başladıktan sonra yukarda ortada usb yazıyor sadeece.

aux - cd şeklinde çıkıyor aux diyorsunuz ondan sonra media loading demesi bitincede çalmaya başlaması gerek. çalmaya başladıktan sonra yukarda ortada usb yazıyor sadeece.

Peki flash bellek ayırımı yapıyor mu? yani senin kullandığın belleğin özellikelri neler? yada dosyaları belleğe aktarırken dikkat etmem gereken bişey var mı?

Özel mesajda yazdıklarımı burayada aynen aktarıyorum herkeze faydası olabilirbelki.

Merhaba,

USB çalışmıyorsa bence 3 problem vardır seçenekler arasında.

- Daha önce eğer kabloları söktürdüysen tesisat çekmesi için teybin bağlantılarını kesmişlerdir. ( Eğer hiçbirşeye dokunmadıysan tesisat vs o zaman dikkate alma, eğerki ellenmiş ise birde iyi tesisatçıya gösterip kablolarını kontrol ettirmen gerekir )

- Farklı USB bellekler dene, bak bakalım onlarda aynı problemi yapıyormu?

- Eğerki orjinal hiç ellenmemiş ise USB kabloları o zaman USB çıkışlarında problem vardır buda onun değişmesi gerek.

Bende USB kullanıyorum media da sadece AUX a basınca belli bir süre yüklüyor eğer içi yoğunsa sonra ilk dosyadaki ilk şarkıdan başlıyor sonra dilediğinizde dosyayı açabiliyorsunuz. Ama bende 2009 Ibiza sportrider var hoş sistemleri aynıdır.

usb girişine taktığımda harici diski de görmesini isterdim, hatta iphone şarz kablosunu taktığımda hem şarj olmasını hemde ondaki müzikleri de çalmasını isterdim ama yok olmuyor sadece flash bellek okuyor başka da bi işe yaramıyor :p
kontağı çıkartınca arabada çakmaklığa taktığım şarz cihazım bile elektriği kesiyor, önceki arabalarımda bunu yapmıyordu. traşlanmış bu traşşş..

Ben bi süre toshiba bellek kullandım , ara sıra stop edip tekrar çalıştırdığımda okumuyodu. 8 gb sandisk aldım , bi sorun cıkmadı bugüne kadar...

bende de altea xl var 2010. araçların teypleri aynı

usb belleği taktığınızda otomatik tanıması lazım. eğer tanımıyorsa cd / usb usb takılı değilse cd / aux çıkar. he unutmadan arabayı marş yapmadan taktığınızda usb tanımıyor çalıştırmıyor. bende ilk seferinde direk taktım okumadı allah allah dedim. kontğı on durumuna getirip tekrar taktım okumadı ilk seferinde marş yapınca okudu ondan sonra sıkıntım kalmadı. he bi kötuluğu var arabyı stop ettiğinde usb de kendini kapatıyor saçma bir sistem yapmışlar ama muhakkak bir özelliği vardır.

kingstone 16 gb kullanıyorum. Takıyorum direk okuyor hiç aux filan seçmeden çalışıyor. 2011 leon.

Geri
Üst Alt